Озброєні та небезпечні: у Вінниці відбулася «перестрілка» між чиновниками. ФОТОРЕПОРТАЖ

Стрілянина, небезпека, синці та подряпини – саме ці речі характеризують сьогоднішню зустріч чиновників з Вінницької обласної державної адміністрації.

Втім, йдеться не про сутички, а про розваги. Сьогодні, 18 травня, у спортивному клубі «Спарта», що в Центральному міському парку, відбувся Кубок зі спортивного пейнтболу до дня Європи серед команд державних службовців.

 

Починаючи із 10-ї ранку представники вісьмох департаментів та управлінь ОДА перевдягнулися, змінивши ділові костюми на камуфляж та шоломи – та зійшлися у пейнтбольній «битві».

 

– Тут головне – участь, а не перемога, та ще – можливість поспілкуватися у неформальній обстановці, – говорить Сергій Чернявський, очільник Управління фізичної культури та спорту ОДА, що й влаштувало змагання. – Турнір присвячений Дню Європи.

До речі, більшість учасників зізналася, що цей турнір – перший досвід гри у пейнтбол, проте знайшлися й ті, для кого ця розвага вже практично стала звичною справою.

– Це орієнтовно п’ятий раз, як я гратиму, тому я практично «пейнтбольний ветеран», – каже Артем Степанюк, головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту. – Нічого важкого тут нема, гра азартна.

Оскільки те, хто в кого стрілятиме (департамент на департамент) – визначалося за допомогою жеребкування, то на питання «Чи обрали Ви собі того, в кого стрілятимете?» – більшість знизувала плечима та відповідала, що «кого призначать».

 

Також серед учасників – були представниці прекрасної статі. Вони в один голос заявляли, що вважають, що шанси на перемогу у них із чоловіками – хоча, можливо, трохи менші, та все ж є.

– Я пробувала грати у пейнтбол років з десять тому, – каже Тетяна, представниця Департаменту освіти. – Мені неймовірно сподобалось, тому сьогодні я рада, що маю можливість знову зіграти.

– Поки ми формуємо нашу тактику, адже за три хвилини, поки триває один «забіг» – важко зорієнтуватися та сформувати якусь стратегію, – каже представниця Департаменту інформаційної діяльності. – Тому варто вже дивитися по ситуації.

На усіх учасниках був захисний одяг та шоломи, проте травм уникнути вдалося не всім. Першою «жертвою» стала представниця Департаменту інформаційної діяльності Тетяна Краснова. Куля влучила їй у бік, між пластинами захисного спорядження. Втім, жінка трималась мужньо.

Змагання тривали понад дві години: команди розташовувались на спеціально облаштованій території клубу та намагались поцілити одне в одного желатиновими кольоровими кульками. У перервах між «забігами» частина чиновників нервово палили поряд з ігровим полем, зазначаючи, що «просто бере азарт».

   

Загалом, варто відзначити, що ця спортивна зустрічі – пішла на користь зазвичай серйозним чиновникам. Розпашілі, усміхнені та сповнені азарту – вони поводилися по-юнацькому щиро та невимушено, незалежно від віку та статусу очільника департаменту чи підлеглого.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору