Останній день голосування: ТОП-10 проектів “Бюджету громадських ініціатив – 2017”

Якщо ви ще не визначилися, які з ідей вінничан варто реалізувати за бюджетні кошти наступного року, то саме час поспішати, адже сьогодні, 10 жовтня, – останній день голосування “Бюджету громадських ініціатив”. 

Нагадаємо, що до голосування потрапили 39 проектів: 20 великих і 19 малих. Кожен вінничанин може проголосувати за один великий та один малий проект.

Згідно із інформацією на сайті Вінницької міської ради,  станом на 17:00 понеділка, 9 жовтня, загалом за проекти віддано 13778 голосів вінничан: в паперовому вигляді – 10 882 голосів, та ще 2896 – в електронному.

Фальсифікаціям – “Ні!”: Вінниця витратить 7 мільйонів на ініціативи городян та захистить систему голосування

Поки що серед великих проектів лідирують:

  • Проект “Бібліотека здатна дивувати”: створення міні – Музею-іграшки, лялькового театру Сонячний зайчик та бібліокінозалу “Аншлаг? Аншлаг!” в приміщенні бібліотеки. Загалом за реалізацію цієї ідеї проголосували 1639 вінничан.
  • Проект “Облаштування зони відпочинку на вулиці Волошковій”: облаштування зони відпочинку з установленням лавочок та урн для сміття, прокладенням пішохідних доріжок. Ця ініціатива поки що зібрала 1320 голосів.
  • Проект “Створення зони безпеки та комфорту частини вулиці Гоголя”: створення  безпечних умов переходу вул. Гоголя для жителів мікрорайону, встановлення захисних парканів, озеленення території. За це проголосували 1032 мешканці Вінниці.
  • Проект “Створення Вінницького молодіжного центру”: створення Вінницького молодіжного центру для ефективної взаємодії молоді, бізнесу, громади і влади. Ініціатива зібрала 828 голосів.
  • Проект “Благоустрій парку Інтеграл – мікрорайон Тяжилів”: облаштування місць для відпочинку: лавки, смітники, прокладання тротуарної доріжки. Цю ідею підтримали 589 вінничан.

А ось найменше балів серед великих проектів поки що отримав проект щодо популяризації та промоції велосипедного руху у місті Вінниця – лише 13 голосів.

Голосування наближається: опубліковано інтерактивну мапу проектів “Бюджету громадських ініціатив – 2017”

П’ятірка лідерів серед малих проектів на данний час виглядає наступним чином:

  • “Читай, улюблене місто!”: популяризація культури читання. Проект зібрав 1296 голосів.
  • Проект “Створення ресурсного центру інформаційно-комунікативних технологій для реабілітації дітей з порушенням зору на базі ДНЗ”: підвищення якості рівня реабілітаційних послуг для дітей з порушеннями зору. За цю ідею проголосували 770 вінничан.
  • Проект “Благоустрій природного джерела питної води на вул. Сергеєва-Ценського”: облаштування шляху підходу до природного джерела питної води з улаштуванням доріжки, встановлення лавочки, улаштування накриття над джерелом. За таку ініціативу проголосували 712 мешканців Вінниці.
  • Проект “Облаштування зони відпочинку біля озера на вул. Гладкова”: зона відпочинку зі встановленням лавочок,  урн для сміття, пляжних грибків. Проект підтримали 627 вінничан.
  • Проект “SMILE CITY Вінниця-місто усміхнених дітей”: створення команди волонтерів для допомоги дітям з інвалідністю. Цей проект отримав 564 голосів.

Згідно із інформацією на сайті, найменшу підтримку отримав проект “Музей просто неба Голокост на Вінниччині”, який станом на 9 жовтня отримав лише 10 голосів.

Вплинути на результати голосування можна ще протгяом сьогоднішнього дня. Голосувати можуть як вінничани, так і ті, хто проживає у Вінниці тимчасово, працює тут, або володіє майном. Бланк для голосування доступний для друку на сайті міськради. Проголосувати можна як офлайн (в чотирьох Прозорих офісах та 14 бібліотеках міста), так і онлайн.

Зазначимо також, що цьогоріч на реалізацію проектів-переможців планують витратити 7 мільйонів гривень з міського бюджету (85% на великі та 15% на малі).

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору