× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Особлива йога: у вінницькій «Гармонії» відвідувачів навчають техніці кундаліні

У вінницькому міському Центрі соціально-психологічної реабілітації «Гармонія» розпочато безкоштовний курс із кундаліні-йоги для клієнтів з інвалідністю. Досі такий курс було запроваджено для матусь, які приводять дітей до Центру на реабілітаційні заняття.

  • Це йога, яка працює з енергетичними центрами – чакрами, що знаходяться вздовж хребта. Кожна із чакр відповідає за якусь зі сфер життя. Балансуючи енергію в цих чакрах, ми допомагаємо собі не лише відновити здоров’я, а й змінювати зовнішні прояви нашого життя, – розповіла каналу «ВІТА» викладачка з йоги Ольга Цуркан.

За її словами, поєднуючи у собі дихальні вправи, мантри, та роботу з тілом, ця індійська духовна практика за два роки дає ефективний результат покращення здоров’я фізичного і духовного. Свого часу Ольга сама зацікавилася йогою, аби підтримати свого хворого малюка.

  • Завдяки кундаліні я отримала здатність знайти щастя, внутрішній спокій і мир, не зважаючи на оці складні обставини у моєму житті. І оцей мій внутрішній заряд, цей позитив, почав відображатися на моїй дитині. Адже вважається, що до семи років дитина перебуває в аурі мами. І якщо мама погано почувається, то дитина буде це відчувати. А якщо мама перебуває в оптимістичному настрої, у неї багато сил і енергії рухатися вперед – це передається дитині, – каже тренерка.

Двічі на тиждень – у вівторок та четвер – вінницькі матусі приводять своїх особливих діток на заняття. Самі ж тим часом пізнають духовну рівновагу.

  • Я бачу як моя дитина стає спокійною, розсудливою, уважною. Вона слухає і відчуває. Як тільки в мені вирують негативні емоції – це одразу відображається на моїй дитині. Вона одразу висловлює ці емоції криками, стає вередливою. Зараз все абсолютно інакше і цього сплеску зайвих емоцій немає, – ділиться емоціями учасниця курсу Тетяна Чистякова.

Кундаліні для людей з інвалідністю є для Вінниці ноу-хау. Хоча заняття вже відбуваються, саме зараз вони почали користуватися великою популярністю, – розповіла журналісту VeжА соціальний педагог «Гармонії» Олена Чорнобривенко.

  • Курс розробляється сертифікованою тренеркою Ольгою Цуркан. Учасниками є клієнти ЦР «Гармонія» та батьки дітей з інвалідністю. Курс абсолютно безкоштовний. Перші заняття для матусь відбулися 5 місяців тому, – повідомила Олена.

Тривалість заняття з кундаліні-йоги – близько півтори години. Уточнити деталі щодо участі можна за телефоном (0432) 507-504, або навідавшись у робочий час до «Гармонії» за адресою вулиця Винниченка,5.

Головне фото – xvatit.com.ua

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору