Оріґамі, чай та бойові мистецтва: у Вінниці відбудуться “Дні Японії”

Наступного місяця протягом декількох днів вінничани та гості міста, у рамках року Японії в Україні, зможуть більше дізнатися про культуру країни Далекого Сходу та навчитися складати оріґамі, писати ієрогліфи, а також відвідати виставки японських ляльок, одягу, кераміки та ще багато іншого. 

“Дні Японії у Вінниці” відбудуться у перші вихідні наступного місяця – з 15:00 третього листопада  до 18:00 п’ятого листопада.  Фестиваль проводитиметься за підтримки Посольства Японії в Україні та Вінницької міської ради.

Протягом цих днів вінничан познайомлять з багатою японською культурою у всіх її проявах: література, музика, мистецтво, спорт та навіть організація бізнесу. На святкування до Вінниці також завітає Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі.

На гостей фестивалю чекають демонстрації японських бойових мистецтв, а також прикладних мистецтв, як, наприклад, ікебана та чайна церемонія у виконанні єдиних в Україні офіційних представників найстаріших японських шкіл. Також організують концерти японських артистів, лекції про освіту та інновації, подорожі та культуру.

Містяни також зможуть спробувати свої сили на майстер-класах з каліграфії, оріґамі, мистецтва декоративної упаковки і не тільки. Окрім цього, до Вінниці вперше одночасно завітають виставки колекційного японського одягу, ляльок, каліграфії, ремісничих виробів, гравюр, кераміки, а також численні фотовиставки. 

Загалом організатори очікують на понад 20 майстрів на шести локаціях по всьому місту. І хоча вхід на всі заходи фестивалю вільний, однак точні місця проведення стануть відомими, за словами організаторів, вже з наступного тижня. Стежити за новинами можна на сторінці події ТУТ.

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору