× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Орест Лютий та Мухарський влаштують у Вінниці вечір української еротики

12 червня у вінницькому ресторані “Червоний цепелін” до Вінничан приїде український співак та письменник Антін Мухарський з новою еротично-музичною програмою “Вечір української еротики”.

Як повідомляють на фейсбук-сторінці заходу, Антін Мухарський та його незмінний побратим Орест Лютий подарують відвідувачам незабутнє еротично-музичне дійство. Тандем митців представить найкращі фрагменти з еротичної прози Мухарського та  найлютіші пісні від Лютого.

— Кілометри позитивних емоцій, мегатонни щирого гумору та гігабайти незабутніх вражень вам забезпечені — запевняють організатори заходу. — Пропустити таке неможливо, особливо тим, хто ще шукає свою долю.

Організатори обіцяють окремі знижки розлученим, які під час виступу покажуть паспорт з відповідною поміткою. Як пишеться в анонсі, усім, хто залишиться до кінця, і скаже, що їм не сподобався виступ — отримає свої гроші назад.

Організатори застерігають — вхід суворо заборонено людям без почуття гумору.

Виступ Антіна Мухарського розпочнеться 12 червня о 19:00 у ресторані “Червоний цепелін — Red Zeppelin” (вулиця Келецька, 117-Б). Квиток можна придбати в онлайн-касах за цим посиланням, ціна — 250 гривень.

Антін Мухарський, також відомий під сценічним ім’ям Орест Лютий — український письменник, актор, телеведучий, галерист. Заснував галерею незалежного мистецтва «Antin’s collections», яка стала відома масштабними проектами «Жлоб-Арт», «Сільський гламур».

Головне фото взяте з фейсбук-сторінки Ореста Лютого

 

Читайте також: Люта українізація: у Вінниці Мухарський влаштував “свято русофобії”. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору