× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

ОПОРА: у Вінницькій області відкрились усі виборчі дільниці

Сьогодні, 21 квітня, в Україні відбувається другий тур виборів Президента. З восьмої ранку на Вінниччині відкрились понад півтори тисячі виборчих дільниць. 

Представниця громадянської мережі “ОПОРА” Галина Сегеда повідомила, що на дільницях, де є їхні спостерігачі, робота розпочалась без порушень та запізнень. Загалом у Вінницькій області відкрились 1649 ДВК. На деяких дільницях засідання починали з виконання державного гімну.

Прес-офіцер ГУ Національної поліції Анна Олійник також зазначила, що дільниці у Вінницькій області відкрились без значних порушень, лише виборча дільниця у Вінниці (№051557) розпочала роботу на півгодини пізніше через запізнення голови ДВК. Поліція зафіксувала це порушення. У ДСНС інформацію підтвердили та додали, що рятувальників викликали, аби відкрити сейф з бюлетенями для початку роботи дільниці.

Зазначимо, що виборчі дільниці будуть працювати до 20 години. Для того, щоб проголосувати, необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення, або ж військовий квиток для строковиків.

Ми відстежуємо офіційні повідомлення ЦВК, поліції та органів влади, заяви виборчих штабів, інформацію спостерігачів, результати екзит-полів тощо. Окрім того, ми інформуватимемо та збираємо інформацію про порушення під час голосування на “гарячу лінію” Vежі за номером 098 884 00 88 (також для повідомлень через viber).
Тож якщо ви стали свідками порушень виборчого законодавства чи інших інцидентів, що відбулися в ході виборчої кампанії – просимо нас про це повідомити. Також ми працюємо у ФейсбуціInstagram і в нашому telegram-каналі. 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору