Operafest Tulchyn-2018 відкриють у червні

Сьогодні, 5 лютого, організатори вже другого Міжнародного open air фестивалю Operafest Tulchyn оголосили дати проведення цьогорічного заходу. Фестиваль опери стартує 8 червня і загалом триватиме три дні.

  • До фестивалю – всього 4 місяці і ми з радістю оприлюднюємо дати проведення, – розмістили повідомлення на Фейсбук-сторінці заходу. – II Міжнародний open air фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2018 пройде 8-10 червня! Три дні насолоди від кращих опер світу, проект «Леонтович Арт квартал» та ще багато-багато сюрпризів! Цьогорічний фестиваль здивує і на 100% вразить!!!

Хоча і дату оголосили зараз, однак до цьогорічного фесту команда OPERAFEST TULCHYN розпочала готуватися одразу по завершенні минулорічного, а робота триває й нині.

Зокрема сьогодні, 5 лютого, відбулась робоча нарада представників обласної, районної та міської влади з командою фестивалю OPERAFEST TULCHYN.

Під час наради обговорили проект-переможець «Леонтович Арт квартал» від Вінниччини Всеукраїнського конкурсу «Малі міста – великі враження», який було оголошено Міністерством культури в листопаді 2017 року. Проект отримав найвищі бали та очолив рейтинг переможців серед 158 проектів, які були подані на розгляд експертного журі.

Читайте також: У Тульчині створять “Леонтович Арт-квартал” до другого фестивалю Operafest Tulchyn

Сьогодні під час презентації проекту були визначені ареали мистецького кварталу, де будуть наносити тематичні мурали, графік роботи з реалізації проекту та обговорені питання, що стосуються мистецької складової.

Відзначимо, що Міжнародний фестиваль опери відбувся вперше у червні 2017-го року в Тульчині, тривав два дні та зібрав понад 19000 туристів. Як це було читайте та дивіться ТУТ, а також нижче у відео:

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору