Опалювальний сезон у Вінниці планують завершити наступного тижня

У зв’язку із підвищенням температури повітря, вже з понеділка, 3 квітня, на Вінниччині можуть припинити теплопостачання до осель вінничан.

За словами першого заступника голови ОДА Андрія Гижка, у Вінницькій області на сьогодні ще працює 970 котелень і протягом зими не було значних збоїв у їхній роботі, передає Унн- Центр. Наразі житловий фонд та соціальні заклади опалюються, однак це триватиме ще декілька днів.

  • Якщо прогноз Гідрометцентру справдиться, то вже через тиждень завершиться опалювальний сезон. Відповідно до температурних режимів, якщо середньодобова температура буде вища восьми градусів тепла протягом трьох діб, то опалювання можна припиняти, – зазначив Андрій Гижко.

Як розповіла керівник групи по роботі зі ЗМІ та громадськістю “Вінницяміськтеплоенерго” Юлія Петришена, про борг вінничан перед підприємством за опалювальний період знатимуть після 20 квітня, коли нарахуються останні виплати. Вона також повідомила, що тепло до осель вінничан подавали безперебійно протягом усього сезону.

Однак, станом на 28 березня, борг споживачів перед “Вінницяміськтеплоенерго” становив 28 мільйонів 524 тисячі гривень.

Нагадаємо, що перед початком опалювального сезону, вінничани заборгували підприємству “Вінницяміськтеплоенерго” понад 23 мільйони гривень. 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору