Оновлення Київської: більше велодоріжок та нові тротуари

Вже другий рік міська влада активно займається ремонтом та благоустроєм по вулиці Київській. Цьогоріч працюватимуть на відрізку від вулиці Зулінського до Гонти.

Вулиця Київська – це один із важливих об’єктів реконструкції дорожньої інфраструктури і ще з минулого року у комплексі було виконано роботи по ремонту магістралі від в’їзду у місто до школи-колегіуму № 29, повідомив на своїй сторінці у Facebоok міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

– Будівельники тепер працюють на новому відрізку від вулиці Зулінського до Гонти – тут будуть сучасні тротуари, також облаштована велодоріжка, – йдеться у дописі.

 

Окрім того, також збираються оновити дорожнє полотно від школи № 29 до міської лікарні швидкої медичної допомоги. До речі, на капітальний ремонт доріг і тротуарів по вулиці Київській (від вулиці Зулінського до МКЛ №2) готові витратити 7 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року на вінницьких будинках встановлювали однотипні аншлаги з транслітерацією назв вулиць на англійську мову, проблема виникла саме з вулицею Київською, яку помилково “перейменували” як Kuivska (тобто Куївська).

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору