“Оксамитовий шлях” на Соборній може коштувати близько 30 мільйонів

Реконструкція трамвайних колій на вулиці Соборній може коштувати близько 30 мільйонів гривень. Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов в інтерв’ю виданню VежА. 

Зокрема йдеться про облаштування так званого “оксамитового шляху” – прогресивної технології та устаткування для контактного стикового зварювання рейок, що дозволяє знизити гуркіт від руху транспорту, подовжити термін експлуатації колій та коліс рухомого складу.

– Нині в нас найбільша проблема транспортної системи – це колії, загалом колійне господарство. Звісно, можуть бути проблеми, наприклад, і в контактній мережі, але такі речі значно простіше полагодити, – говорить Сергій Моргунов. – Ось наприклад, їдемо ми по Соборній – а тут все саме “проситься”, щоб облаштувати “оксамитовий шлях”, але знову ж таки – щоб це зробити треба 30 мільйонів гривень.

Міський голова зазначає, що для втілення цієї задумки потрібно трохи більше ресурсу, відтак станом на сьогодні реконструкція вулиці Соборної є поки у перспективі.

– А ось є потреба на більш пріоритетні напрямки, куди було необхідно направити ці кошти. Але настане час – і тут (на Соборній – авт.) теж все буде, адже “оксамитовий шлях” – це три в одному: комфорт для людей, комфорт для трамваїв та для водіїв, які переїжджають через ці колії. Але треба трохи більше ресурсу, щоб ці трамваї їздили так само, як у тому Цюриху.

Нагадаємо також, що нині на фінальному етапі роботи з реконструкції Київського мосту, який мають відкрити до Дня Незалежності. Повне інтерв’ю Сергія Моргунова читайте за цим посиланням.

Читайте також: «Тихі трамваї»: у Вінниці по вулиці Замостянській оновили частину колій. ФОТО

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору