× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Оксамитовий шлях” на Соборній може коштувати близько 30 мільйонів

Реконструкція трамвайних колій на вулиці Соборній може коштувати близько 30 мільйонів гривень. Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов в інтерв’ю виданню VежА. 

Зокрема йдеться про облаштування так званого “оксамитового шляху” – прогресивної технології та устаткування для контактного стикового зварювання рейок, що дозволяє знизити гуркіт від руху транспорту, подовжити термін експлуатації колій та коліс рухомого складу.

– Нині в нас найбільша проблема транспортної системи – це колії, загалом колійне господарство. Звісно, можуть бути проблеми, наприклад, і в контактній мережі, але такі речі значно простіше полагодити, – говорить Сергій Моргунов. – Ось наприклад, їдемо ми по Соборній – а тут все саме “проситься”, щоб облаштувати “оксамитовий шлях”, але знову ж таки – щоб це зробити треба 30 мільйонів гривень.

Міський голова зазначає, що для втілення цієї задумки потрібно трохи більше ресурсу, відтак станом на сьогодні реконструкція вулиці Соборної є поки у перспективі.

– А ось є потреба на більш пріоритетні напрямки, куди було необхідно направити ці кошти. Але настане час – і тут (на Соборній – авт.) теж все буде, адже “оксамитовий шлях” – це три в одному: комфорт для людей, комфорт для трамваїв та для водіїв, які переїжджають через ці колії. Але треба трохи більше ресурсу, щоб ці трамваї їздили так само, як у тому Цюриху.

Нагадаємо також, що нині на фінальному етапі роботи з реконструкції Київського мосту, який мають відкрити до Дня Незалежності. Повне інтерв’ю Сергія Моргунова читайте за цим посиланням.

Читайте також: «Тихі трамваї»: у Вінниці по вулиці Замостянській оновили частину колій. ФОТО

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору