Офіційно: у Вінниці з 1 липня зростуть ціни на проїзд у маршрутках

 У Вінниці з 1 липня до 6 гривень зросте ціна на проїзд в «маршрутках». Відповідне рішення прийняв на своєму черговому засіданні 21 червня виконком Вінницької міської ради.

На маршрути, де сьогодні вартість проїзду становить 4 гривні, виконком встановлює нову ціну – 6 гривень. На 7 коротких маршрутів, де ціна за проїзд 3 гривні 50 копійок – 5 гривень. Це, зокрема, маршрути 1а, 2а, 7а, 9а, 11а, 14а і 21а.  У нічний час, (з 22:00 до 6:00) 8 гривень складатиме вартість проїзду на маршруті №25Н.

Запропоновану перевізниками ціну – 8 гривень на усі маршрути і в денний час виконком хоч і визнав обгрунтованою, але відхилив, з огляду на невисокі статки мешканців міста. Нові ціни на проїзд у маршрутному таксі Вінниці починають діяти з 1 липня 2018 року.

При цьому перевізники зберігають соціальні зобов’язання та продовжують здійснювати безкоштовні перевезення деяких пільгових категорій населення, а школярів до 6 класу – за півціни.

Нагадаємо, що раніше перевізники обґрунтували своє бажання підняти тарифи на перевезення пасажирів. Як повідомив голова вінницької асоціації перевізників ГО «Маршрут» Олександр Гота, така необхідність спричинена одразу кількома чинниками.

  • По-перше, тарифи на проїзд у маршрутках піднятий по всій країні. Наші перевізники змушені виїжджати, бо якось потрібно утримувати свої автобуси, зокрема це стосується технічного стану автомобілів. Ми «прив’язані» до курсу валют, бо ж паливо ви бачили скільки коштує. Також податки зросли, – пояснює Олександр Гота.

Читайте також: “Ми воювали не в Чечельницькій армії!”: в ОДА перевізники та АТОвці зі сварками вирішували, що робити з монетизацією пільг. ФОТО

Автор: Сергій Стриж

Поділитись публікацією
Вгору