Офіційно – це любов: шлюб вінницького призовника з бабусею визнали дійсним

Шлюб 22-річного призовника Олександра Кондратюка із Вінниці, який 2 місяці тому одружився на своїй 79-річній двоюрідній бабці, аби не йти в армію, визнали дійсним.

Про такий висновок поліції повідомляє Gazeta.ua із посиланням на коментар військового комісара Вінницького військового об’єднаного комісаріату Олександра Данилюка.

Нагадаємо, юнак з Вінниці отримав повістку з військкомату. Втім вирішив «відкосити» та одружився зі своєю бабцею-інвалідом, за якою відтепер має доглядати.

«Від поліції отримали листа. У ньому вказано, що не вбачається складу злочину у створенні шлюбу. Немає порушень. Вважають, що цей шлюб не є фіктивним, а реальним. Тобто вони залишаться чоловіком і дружиною», – зауважив Олександр Данилюк.

Військові подали скаргу в прокуратуру. Хочуть через суд визнати цей шлюб фіктивним та скасувати його.

Також, як повідомляло раніше ТСН, свідоцтво про одруження, котре звільняє від служби, призовник приніс сам. «Було написано, що він 1995 року народження, його дружина 1938 року народження, у нього дружина – інвалід першої групи», – розповів офіцер. У відділі реєстрації шлюбів підтвердили, що пару дійсно розписали, але без черги та жодних урочистостей.

«Це право людей, якщо у них все нормально по документах. Усе відповідно до чинного законодавства, я не маю права відмовити», – пояснила працівник державного органу реєстрації актів цивільного стану Богдана Ліпа.

Також зазначалося, що жінка нібито про своє заміжжя не знала. Гадала, що з онуком своєї покійної сестри поїхала оформляти опікунство.

Сам молодий чоловік відмовився коментувати своє одруження по суті, так само як і його батько.

Позначки: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
  • Виталий Ольшанский

    Хлопець закон не порушив. Ну є от така шпарина, молодець, що скористався. Україні потрібні винахідливі люди. І не слід з цього робити подію. Ви краще поцікавтеся, чому не ініціюють перевірку всіх комісованих за станом здоров`я, які проходили медкомісії при військоматах в довоєнні роки. От там шукати порушення. Такі особи навіть на військовому обліку не стоять, ще й кепкують з мобілізованих. Але якщо людину визнано інвалідом довічно, стан її здоров`я апріорі покращитися вже не може. І якщо виявиться, що така людина чудесним способом зцілилась – то ось вам і поповнення мобілізаційного резерву, військовому комісару – площина для проведення усіляких там службових розслідувань щодо своїх теперішніх та колишніх колег, а журналістам – інформаційний привід…