Офіційно: навчання у школах Вінниці відновиться з 5 березня

Проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі.

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Міністерства освіти України, опублікованому сьогодні, 3 березня.

Як повідомляється, таке рішення МОН прийняло з огляду на висновок Кризового комітету. Відповідно Міністерство освіти і науки України надіслало відповідний лист-роз’яснення усім вишам, а також місцевим органам самоврядування, у сфері управління яких знаходяться інші заклади освіти.

Водночас МОН зазначає, що “безпосереднє рішення про призупинення або відновлення роботи закладів вищої освіти приймає сам заклад у межах власної автономії. Відповідні рішення також мають прийняти й органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші заклади освіти.

Як повідомила в коментарі Vежі очільник Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, навчання у вінницьких школах буде відновлено вже з понеділка, 5 березня. У той час як виші будуть приймати рішення в межах власних повноважень.

Нагадаємо, що у зв’язку з газовою кризою, з метою економії блакитного палива по всій країні було прийнято рішення тимчасово припинити навчання в освітніх закладах. У Вінниці прийняли аналогічне рішення, за виключенням дитсадків – вони мають працювати в штатному режимі.

В результаті всеукраїнської акції #прикрути, за першу добу газової кризи Вінниця змогла зекономити 6% блакитного палива, загалом по країні споживання газу знизилося на 14%.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору