«Одягніть мене хоч в мішок, тільки випустіть на сцену!»: як вінничанка потрапила у прямі ефіри шоу «Голос країни»

Вінничанка Адріана Шевчук, яка ніколи професійно не займалася музикою, успішно пройшла три етапи шоу і потрапила до прямих ефірів. Дівчина хоче брати приклад зі знаної співачки Адель, яка полонить серця слухачів у всьому світі, хоч і не має модельної зовнішності.

20-річна «Українська Адель» працює хостес у кафе, продає бургери, а раніше стригла песиків та працювала в салоні краси. Проте, все життя дівчина відчувала, що її серце належить музиці.

– Найстрашніше – це коти. Кота треба постригти за 30 хвилин максимум, тому що якщо ти не стрижеш його за 30 хвилин, в нього падає кляма і ти можеш з того салону не вийти. На останньому коті я не витримала і пішла. Я перепробувала багато різних професій і зрозуміла, що музика – це те, чим я хочу займатися. Для мене “голос” – це великий крок в моє маленьке музичне життя.

 

На сліпих прослухованнях Адріана виконала пісню гурту 5nizza «Стрела» та «повернула до себе» крісло Джамали, що і стало щасливою перепусткою у шоу. Майже всі зіркові тренери відзначили чудовий тембр та неймовірну позитивність дівчини.

– Я давно хотіла взяти участь в «Голосі країни», але не наважувалася. Підштовхнули мене до телекастингів друзі. Над піснею я довго не думала – відразу хотіла заспівати «Стрілу» гурту 5’nizza і тільки її. По-перше, тому, що я її часто співаю для приятелів, рідних і просто коли ходжу по дому. А по-друге, я дуже люблю Сергія Бабкіна. Участь в конкурсі – це був великий крок у моєму житті. Тому що вийти і відкрити свою душу перед усією країною було жахливо бентежно. Але я так хотіла заспівати, що не могла тримати себе в руках. Мене перефарбовували сотню разів, переодягли, щоправда, відразу перед виходом на сцену ставили купу запитань, чи подобається мені так і чи все мене влаштовує. А я кричала: «Одягніть мене хоч в мішок, тільки випустіть на сцену!», – розповідає дівчина.

На вокальних боях Адріана перемогла сестер-близнючок Маргариту і Віталіну Мороз, заспівавши пісню гурту «Один в каное» «Човен».

 

 – Це моя перша велика сцена, я зроблю все, щоб піти в прямі ефіри, – сказала дівчина і таки потрапила в ефіри наживо, виконавши у нокаутах пісню гурту «The Hardkiss» «Антарктида», незважаючи на застуду.

Адріана «посунула» іншого учасника – козака Сіромаху та отримала місце в прямих ефірах шоу, перший з яких буде вже цієї неділі о 21.00 на каналі 1+1.

 

 – Чуттєва ти людина, чуттєва співачка і маєш великий потенціал, – сказала вінничанці зіркова тренерка Джамала.

Разом із Адріаною Шевчук у команді Джамали залишилися зірка серіалу «Школа» Анна Трінчер, проникливий Арсен Вітрецький та вибухова Христина Храмова.

Нагадаємо, що ще один вінничанин також потрапив у прямі ефіри шоу.

Фото, відео: прес-служба телеканалу 1+1

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору