× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Одруження на один день” та “сайт знайомств на мотузках”: як у Вінниці святкують День закоханих. ФОТО

Сьогодні, 14 лютого, на площі Європейській біля Вежі більше 30 пар стали чоловіком та дружиною…наразі на один день.

Ще з третьої години дня площу Європейську почало заповнювати кохання у вигляді тематичних фотозон, жувальних гумок «Love is» та валентинок.

Вперше за час проведення акції «Одруження на один день» відбулася паралельна та додаткова акція «Залиш валентинку – знайди половинку», яка, здається, користувалася більшою популярністю, ніж самі одруження.

Дві мотузки перетворилися на своєрідний сайт знайомств у вигляді паперових сердечок із короткою, а подекуди і великою інформацією про «шукачів кохання». Червоні – реклама дівчат, блакитні – хлопців.

Вік учасників акції абсолютно різний – від 15 до 64 років. Хтось завчасно роздрукував інформацію, а хтось писав від руки.

Деякі учасники залишали лише ім’я, скільки років і посилання на Інстаграм. Наприклад, так зробила і Оля, яка з подругою просто прогулювалася площею і помітила, що тут щось відбувається.

— Ми вперше приймаємо участь у подібному заході. Вирішили залишити сердечка із посиланнями на Інстаграм, якщо якомусь хлопцеві буде цікаво, то можливо і поспілкуємося. Для нас це цікава забава. Якесь нове спілкування і знайомства, — говорить дівчина.

Хтось розписував свої фізичні характеристики, хтось робив акцент на хобі, а деякі навіть натякали, що вміють і люблять робити хороший масаж. Дівчата писали лаконічно і з нотками гумору, а хлопці не часто не могли вмістити всі свої переваги на одному сердечку.

Серед одиноких багато любителів спорту, подорожей, поезії та музики. Хтось не забував похвалитися кулінарними здібностями, а деякі навіть приватним будинком.

Перечитувати інформацію на валентинках було насправді окремим видом задоволення для перехожих. Багато хто фотографував певні, чи то для знайомства чи для жартів — невідомо.

Як розповіла одна із організаторок Алла, таким чином вони хотіли допомогти самотнім вінничанам знайти половинку на акцію «Одруження на один день» або ж навіть на все життя.

За словами дівчини, не можна чітко сказати кого було більше – хлопців та дівчат. Окрім цього, багато перехожих, підходили, цікавилися і також залишали свої паперові сердечки.

Поки хтось писав анкети на паперових сердечках, інші гуртувалися, аби таки одружитися на один день.

Хтось прийшов цілими компаніями, а деякі сором’язливо трималися осторонь, гріючи один одного у холодний день обіймами.

Цьогоріч до акції долучилася переважно молодь. Старших пар ми майже не помітили. На питання журналістів пари відповідали коротко, багато сміялися, дивилися один одному в очі, ніби запитуючи дозволу сказати.

Анатолій і Марина зустрічаються три місяці і прийшли разом з друзями. Розповідають, що побачили оголошення десь в соціальних мережах.

— Нам просто цікаво спробувати і зрозуміти чи ми будемо далі таке повторювати чи ні, — говорить Анатолій і додає, що зареєструвався, бо дурний.

Його спутниця Марина тільки сором’язливо посміхалася, а Анатолій знову жартував, що так нервує, що зараз стане «дурно», а також, що боїться весільної арки.

Дем’ян і Владислава зустрічаються більше року і раніше вчилися в одній школі. Прийшли також із цікавості. Владислава розповідає, що саме вона була ініціаторкою цієї авантюри, а тепер нервувє, бо не знає чи готова приміряти фату.

З посмішкою пара згадує історію знайомства.

— Ми вчилися в одній школі, я дружив з її найкращою подругою, – говорить Дем’ян.

— А я його терпіти не могла. Ревнувала дуже до подруги. Вони були просто друзі, а я думала чого вона з ним ходить. А потім ми зійшлися і так до цього часу разом, – додає Владислава.

Близько 16.00 всі пари вишикувалися в дві лінії – один навпроти одного і дали класичні весільні обітниці. А згодом кожна пара виходила за свідоцтвом про одруження, дівчата приміряли фату та весільний букет, а також всі пари отримали фото.

Було помітно, що деякі соромилися навіть триматися за руки на шляху до арки, а хтось зміг хоча би легенько поцілуватися.

Одружився цьогоріч і Святий Валентин, який допомагав одиноким вінничанам написати красиві валентинки-реклами.

Деякі учасники акції пішли не тільки зі свідоцтвами про шлюб, але й з подарунками. Серед всіх одружених на день розіграли вечерю в ресторані, три місячних абонементи в зал, сертифікати на каву, а також знижки на навчання в автошколі.

Звичайно, як і годиться молодятам закінчилася акція поїданням святкового торта.

Фото Ольги Мірошниченко

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору