× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Очистили від намулу і вивезли черепах: у Вінниці почали наводити лад на озері Миру. ВІДЕО

У Вінниці почали ремонтувати територію біля озера Миру, що розташоване поблизу церкви євангельських християн-баптистів у Лісопарку. На це виділили понад 25 мільйонів гривень.

Благоустрій території, яка у майбутньому стане зоною відпочинку вінничан – з озером, велопарковками та інклюзивним дитячим комплексом – розпочали цьогоріч наприкінці травня. У сюжеті “UA:Вінниця” повідомили, що озеро Миру вже очистили від намулу, а тепер робітники займаються укріпленням стін водойми.

Нагадаємо, що тендер на капремонт цієї території виграло ТОВ “Підприємство “Агропродсоюз” за 25 мільйонів 99 тисяч 999 гривень.  А гроші на це виділили з бюджету Вінницької міської ОТГ.

Зі слів Юрія Студента, керівника фірми-підрядника, наразі працівники виконали початковий, найскладніший, етап роботи.

– В першу чергу викачали воду, повиловлювали рибу, перевезли її у Вишенське озеро, черепах перевезли в парк. Десь тиждень ми вичищали…, – розповів Юрій Студент. – Вчора, в останній день, ми вичистили все болото і почали укріплювати стіни: армуємо і бетонуємо їх.

У сюжеті повідомили, що перший етап робіт з приведення до ладу цього озера, мають завершити у жовтні, на що виділили 8 мільйонів гривень. А решту запланували вже на наступний рік.

– Що входить в цей проект: це очищення штучної водойми і укріплення берегів. Також благоустрій території навколо водойми: тобто буде влаштована плитка, лавочки, освітлення… Ще передбачається ремонт водонапірної вежі, парковки, дитячий майданчик, велодоріжки, – розповів Володимир Ніценко, директор міського Департаменту комунального господарства і благоустрою. – Але в зв’язку з тим, що бюджетом передбачено 8 мільйонів на цей рік, будемо робити саме в межах цих видатків цей благоустрій.

Як виглядатиме зона відпочинку біля озера Миру, дивіться за ЦИМ посиланням.

Читайте також: Озеро, велопарковки та інклюзивний дитячий комплекс: у Вінниці з’явиться зона відпочинку за 28 мільйонів

Читайте також: Цьогоріч у Вінниці розпочнуть реконструкцію території біля «Дому Євангелія». ГРАФІКА

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору