Обмазані та щасливі: у Вінниці відбулась «вершкова битва» лава-на-лаву з американцями. ФОТОРЕПОРТАЖ

Вершкове божевілля посеред міста – саме так можна описати те, що відбувалось учора, 15 липня, у Вінниці. На Європейській площі вже о 7-ій вечора зібрався натовп в очікуванні головної події вечора – «Вершкового батлу».

Перед «битвою» гостей очікувала танцювальна розминка: на великому екрані демонструвались кліпи, а учасники разом із ведучими вечора повторювали за співаками усі приспіви і танцювали, таким чином вийшов справжній танцювальний флешмоб.

Після танців розпочався квест із завданнями на 15-х локаціях. Учасникам пропонувалось вирішити математичні задачі, зробити якнайбільше стрибків на скакалці, пограти у настільні ігри та ще виконати купу інших завдань. За кожне проходження тієї чи іншої локації волонтери ставили оцінку. За результатами усіх виконаних завдань і було визначено, кому буде надано «пріоритет» під час самого «Вершкового батлу».

  

За умовами гри бали нараховувались кожному учасникові окремо, відтак команд як таких не було, а учасники змагалися за принципом “усі проти всіх”. До слова, за нецензурну лексику під час квесту з учасників знімали бали, втім декілька молодиків з самого початку не міг стриматись від «міцного слівця». Але переважно учасники забави поводили себе чемно.

  

Були і своєрідні водні розваги: наповнені водою кульки потрібно було вміло перекидати з однієї ковдри на іншу.

 

Коли квест, що тривав годину, завершився, почався підрахунок балів і знову – танці. Водночас із вінницькою молоддю пліч-о-пліч танцювали і гості нашого міста – американські волонтери, які наразі перебувають тут із важливою місією – навчають студентів розмовної англійської.

Серед американців, до речі, були люди і поважного віку, втім вони «запалювали» на рівні з молоддю: танцювали, грали у настільні ігри та просто спілкувалися.

Головна подія вечора, «Вершковий батл», стартувала о 20:30. За результатами набраних під час квесту балів переможцем визначили 17-річного вінничанина Сергія Осьмірка – 40 балів. Саме цьому хлопцю випала честь відкрити змагання на влучність: його доручили трафити у когось із сформованого «живого коридору» вершковим тортом, що він із задоволенням і зробив.

    

Потім естафета перейшла й до інших учасників: спочатку п’ятьом роздали тарілки із вершками, потім – іншій п’ятірці, ще трохи згодом запросили американську команду.

  

Учасники із галасом бігали не тільки всередині «коридору», а й у натовп глядачів. Відтак, дехто з останніх тікав від «вершкових месників» чи не по всій площі. Особливо «підступним» був американець поважного віку: мило посміхався й спокійно підходив до молоді, аж поки не ловив вдалого моменту для «удару». Щоправда, молоді ця витівка сподобалась.

До речі, учасники по-різному готувались до події: одні кажуть, що вибирали одяг, який не шкода, інші ж вдягали обнови – «для бойового хрещення» та на згадку.

Вже на завершення батлу тарілочки з вершками були роздані практично всім учасникам – пішла битва «лава на лаву».

  

Після вершкового хаосу знову розпочались танці. Тривало вершкове безумство понад годину: стомлені, проте задоволені й вимазані вершками учасники ще довго не йшли з площі: робили селфі, облизувалися та намагалися вимастити тих, хто ще дивом лишався чистим.

  

Загалом на батл організатори, міжнародний студентський рух Campus Ukraine, витратили понад 30 флаконів із вершками, які до речі роздавалися учасникам безкоштовно.

Фото Ольги Мірошниченко

                                         

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору