× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Обласна рада виділила 40 мільйонів на пільгове кредитування житла для вінничан

Відповідне рішення було прийнято вчора, 28 вересня, на сесії обласної ради.  Депутати  52 голосами підтримали пільгове кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки.

Орієнтовний обсяг коштів, який потрібен на виконання програми у 2018 році– понад 40 мільйонів гривень. Таким чином очікується, що вже наступного року скористуватися програмою зможуть 49 громадян, а до завершення дії програми у 2022 році  – 171 сім’я буде забезпечена житлом.

Право на участь у програмі пільгового кредитування мають молоді сім’ї, одинокі молоді громадяни, учасники антитерористичної операції та члени їхніх сімей, педагогічні та науково-педагогічні працівники, держслужбовці і працівникі бюджетної сфери.

Станом на червень 2017 року на обліку перебуває 8526 громадян, які потребують поліпшення житлових умов, з яких 3301 користуються правом першочергового отримання житла та 1313 – позачергового отримання житла.

Реалізація програми дозволить побудувати, реконструювати, або придбати понад 10 тисяч кв.м. житла. Це також дасть змогу залучити в будівельну галузь 210 мільйонів гривень, забезпечити підтримку робочих місць у будівельній галузі, а також надходження податків та інших обов’язкових платежів у сумі понад 55 мільйонів гривень.

За детальнішою інформацією щодо участі у програмі варто звернутися до Вінницького регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву за телефоном (0432) 66-03-41. Адреса у Вінниці: Хмельницьке шосе, 7, к.723, 721 (адміністративна будівля “Книжка”).

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору