× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Обійшлось без штурму стадіону: як розпочався концерт Винника на “Локомотиві”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні до Вінниці з концертом приїхав Олег Винник. Враховуючи розмах його популярності, місцем для концерту обрали Центральний міський стадіон.

Ще за дві години до запланованого початку концерту, близько 18-ої години, біля стадіону вже стояла черга шанувальників творчості Олега Винника. Поряд з ними мляво і без зайвої метушні почали облаштовуватись продавці сувенірів. Щоправда, коли людей стало більше, торговці, так би мовити, пішли в народ, пропонуючи всім охочим магнітики нібито із справжнім автографом Винника та іншу продукцію.

Коли близько 19-ої людей почали впускати на стадіон, склалось враження, що концерт буде провальним, адже фанів замало, як для такого майданчику. Проте вже через півгодини натовп збільшувався з кожною хвилиною. Стало зрозуміло, що коли навіть не заповнять увесь стадіон, більша його частина точно буде зайнята.

Коли ми намагались розпитати у фанатів як давно вони слухають Олега Винника та які пісні є улюбленими, виявилось, що не всім подобається така увага до їхніх музичних смаків. Одних лякав об’єктив фотокамери, а інші просто не виявляли бажання спілкуватись. Варто зазначити, що знайшлись і ті, хто був зовсім не проти розповісти про свою любов до творчості Винника. Та все ж, імен не називав ніхто.

– Я недавно слухаю Винника, десь півроку. А от подружка набагато довше. Я просто за компанію йду, – розповідає одна з відвідувачок концерту.

Її подруга в цей час сміється і каже, що слухає Винника все життя.

– Як тільки він почав співати, то я одразу почала слухати.

Одна з молодих шанувальниць Винника розповіла, що слухає його трохи менше року.

– Це якийсь такий веселий чоловік, та й пісні не погані. Мені найбільше подобається “Як жити без тебе”.

Особливих очікувань від концерту в дівчини за її ж словами немає. Каже, що виступ “Океану Ельзи” їй сподобався, думає, що і тут все буде добре.

Група інших фанаток досить довго стояла неподалік від входу, не поспішаючи заходити. Жінки приїхали з різних частин Вінницької області, проте не виявили бажання уточнювати звідки саме.

– Чекала, що більше людей прийде. Думала, що мордобой буде, а тут щось спокійно і не цікаво.

– То вони ще не встигли прийти. Поки з села поприїжджають.

Жінки зазначили, що улюбленою піснею є “Вовчиця”.

– Такий вік у нас, що тільки “Вовчиця”.

Попри поширену думку, що Олега Винника слухають тільки люди середнього і старшого віку в черзі біля входу на стадіон було помічено досить багато молоді. В одному випадку виявилось, що доросла жінка почала слухати Олега Винника виключно через свого маленького сина. Мовляв “дитина слухає, то і я приєдналась”.  

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору