× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Ну шо, бродяги?»: у Вінниці «Загорецька Л.С» та «Стоянівка» робили «рвань» із нагоди Дня Європи. ФОТО

Сьогодні, 19 травня, під час відзначення Дня Європи у Вінниці влаштували фестиваль «Студентська весна». У його рамках виступили учасники та переможці «Ліги сміху», команди «Загорецька Людмила Степанівна» та «Стоянівка».

Першими виступили молдавські гумористи з команди «Стоянівка». Стартували з фрази про те, що мовляв «тримайте дівчат біля себе, бо на сцені мачо». Втім, заради справедливості, варто відзначити, що жарти було дещо «пласкими», хоча частині публіки це подобалося. А жартували хлопці здебільшого на вульгарні теми та іронізували про «життя-буття» у Молдові та Україні.

  

Серед «родзинок» виступу – представлення «молдавського Челентано»: учасник команди вийшов у характерній для відомого персонажу манері та одязі й заспівав «Сюзанну», а потім сказав, що сьогодні й у Вінниці знайде собі «Сюзанну». Врешті, її він таки обрав – з натовпу – та також з нею заспівав.

   

Врешті, ще трохи пожартувавши, хлопці поступилися сценою команді зі Львова. Коли на сцену вийшла «Загорецька Людмила Степанівна» їх публіка зустріла ще більшої, неймовірної сили оплесками та вітальними вигуками – здалося, що все ж більшість очікувала саме їхнього виступу. Перша фраза, що пролунала зі сцени – «Ну шо, бродяги?» – просто зірвала овації.

А друга фраза – взагалі зробила «рвань» (слово, що було популярне у виступі «Загорецької»): коли один з гумористів щось сказав, але це не було почутим – то вже інший констатував, що «Знову ці молдавани вимкнули мікрофон!» – і публіка просто зайшлася сміхом.

 

Також львів’яни зробили кілька «фішок»: неочікувано, посеред виступу, один з учасників заявив, що зараз «зробить власний Ice Bucket Challenge» – і вилив на себе відро води. Втім інший зауважив, що той «умнік, нічо шо ти на сцені».

Потім гумористи підлаштували кілька жартів під вінницьку тематику, та й узагалі доволі активно спілкувалися із публікою.

До речі, поміж інших, був жарт про те, чому саме так називається гурт «Загорецька Людмила Степанівна». Переказати це доволі важко, та якщо узагальнити, то йдеться про учасника команди, який свого часу був у «банді» місцевих «бабульок» й одна з них – чомусь особливо запам’яталася.

 

Та ще – обидві команди гумористів «зацінили» дрон, що знімав виступ гурту для Vежі (відео невдовзі з’явиться на сайті – стежте за оновленнями): щоразу, коли він злітав над сценою – лунав «жарт за жартом».

Наприклад, вперше його побачивши львів’яни заявили, що «нічогенькі у вас комари тут літають». А трохи згодом, коли апаратура їм вочевидь «набридла» – вигукнули: «Та хватить тут жужати, Карлсон!». Більше дрон над сценою не літав.

   

На завершення виступу «Загорецька» розповіла, що якщо поєднати Львів та Вінницю – вийде «серце», відтак на цьому позитивному моменті команда завершила свій виступ. Натовп не поспішав розходитись, очікуючи ймовірно продовження, та дарма.

Дехто не надто морочив голову над тим, де вмоститися

   

Нагадаємо, що на цьому відзначення Дня Європи не завершується. Навіть більше – надвечір розпочнеться «Ніч Європи», тож розваг попереду – ще вдосталь.

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також: Найцікавіші події Дня Європи у Вінниці. ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА

“Оновлена” Христина Соловій та пасивна публіка: “принцеса лемків” виступила на Дні Європи у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

“Це вогонь!”: у Вінниці виступили черлідерки з усієї країни. ФОТОРЕПОРТАЖ

“Небо Європи”: у Вінниці встановили рекорд України з наймасовішого танцю. ФОТОРЕПОРТАЖ

Порошенко у Вінниці заявив, що відкликає всіх українських представників з органів СНД. ФОТО

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору