× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Новий вінницький завод Green Cool дасть роботу 1500 працівникам: оголошені вакансії

9:47
Автор: Андрій Качор

Вже цього року компанія «UBC group» відкриє у Вінниці один з найбільших в країні заводів з виробництва холодильного обладнання для світових пивних брендів та виробників прохолоджувальних напоїв. 

Майбутній завод з назво Green Cool, який зараз активно будується на території вінницького Індустріального парку, шукає півтори тисячі нових працівників за раізними спеціальностями: зокрема йдеться про електриків, митних декларантів, інженерів холодильного обладнання, операторів баз даних, інженерів-електронщик, інженерів-технолог, комірників, інженерів та техніків з налаштуванняхолодильного обладнаня, тощо.

Як повідомлялося раніше, середня зарплата на віницькому заводі очікується на рівні 10500 гривень, а першу продукцію в тестовому режимі завод має дати вже навесні 2018 року. На повну потужність підприємство має вийти до 2024 року. Вартість продукції, яку на той момент випускатиме завод, становитиме приблизно півтора мільярди гривень.

Компанія UBC Group є одним з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі. Компанія працює понад 20 років та постачає продукцію у 120 країн світу. Серед її клієнтів є такі відомі торгові марки, як Coca-ColaPepsiCarlsbergHeinekenABInBevSABMillerMolsonCoors,  Nestlé.

Читайте також: Складають, як “Лего”: перший завод Вінницького індустріального парку збудують за 45 днів

Компанія «UBC group» є одним з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі.

Завод з виробництва холодильного обладнання «Грін Кул» – перше підприємство, яке будується на території Вінницького індустріального парку поблизу старого аеропорту, матиме площу близько 20 тис.квадратних метрів і дасть роботу 1500 мешканцям Вінниці. «UBC group» інвестує близько 16 млн. євро у будівництво, яке триватиме до 2020 року.

Читайте також: У Вінниці створять унікальну кліматичну лабораторію за мільйон євро

Більш детальну інформацію можна отримати у фахівців Лівобережного міжрайонного центру зайнятості м.Вінниці за адресою: м.Вінниця, вул.Привокзальна, 28 або ТОВ «Грін Кул», м.Вінниця, вул. Немирівське шосе, 213 (район старого аеропорту), телефон: 050 422 90 39

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.