Новий маршрут «10-ки»: вінничан просять підтримати ідею

Вінничани просять, аби тролейбус, який курсує за маршрутом №10, на постійній основі рухався через Київський міст. Тим самим «розвантажити» інші рейси та створити нові зручні з’єднання у місті.

Подібну ідею містяни розмістили на сайті Єдиних місцевих петицій. Після того, як Київський міст закрили на ремонт і курсувати по ньому дозволили лише громадському транспорту. З метою «розвантажити» центр міста тролейбус №10 (вул. Чехова – мікрорайон Вишенька) пустили вулицею Чорновола.

Автор петиції вважає, що «транспортна система міста тільки виграє, якщо «10-ка» не буде їздити через Центральний міст. По-перше це розвантажить тролейбус №3,  який у час-пік переповнений, а також створить зручне з’єднання між мікрорайоном Вишенька та центральним автовокзалом і фонтаном «Рошен», у теплу пору року». 

Окрім цього, пише вінничанин, це буде безпосереднє сполучення вулиці Чорновола з автостанцією біля гіпермаркету  «Грош», що знаходиться по вулиці Чехова та з прозорим офісом по вулиці Брацлавській.

На сьогоднішній день відповідну петицію підписало 51 вінничанин з 350 необхідних.  Збір електронних підписів триватиме ще тиждень.

Автор: Олексій Мацкевич

Поділитись публікацією
Вгору