× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Нові кулі, червоні квіти та олені: як у Вінниці прикрашають головну ялинку міста. ФОТО

Головну ялинку Вінниці, що традиційно встановлена у Центральному парку, сьогодні цілий день прикрашають комунальники. Завершити мають найближчими днями, адже вже 19 грудня відбудеться офіційне відкриття. 

Станом на 15:30 верхню половину лісової красуні, що до речі, буде ледь не найвищою в країні, вже оздобили кулями, казковими будиночками, сніжинками та, що буде вперше, червоними квітками. Їх у кількості 25 одиниць комунальники, яких підіймає техніка на саму верхівку, старанно розвішують, щоб вистачило рівномірно на всю, й голосно координуються зі своїми колегами на землі.

 

 

На робочому майданчику багато галасу, працівники неохоче відволікаються на запитання сторонніх, адже мають свої клопоти. Ті, хто творить новорічну казку в парку, іноді не стримують емоцій:

“Славік, та не ту квітку поправляй, бляха. Там, кажу тобі, треба на три метри нижче! Чи ти глухий?”. Славік, який справді трохи не розуміє, що від нього хочуть, втретє перепитує “координаторів”, яку саме квітку треба перевісити: “Оцю? Нє? Та що ж таке?!”.

   

 

Втім, враховуючи те, що такі квіти прикрашатимуть вінницьку ялинку вперше, усі приборкують свої емоції та врешті  квіти опиняються там, де потрібно. Перехожі, які до цього слухали діалог та посміхались, розходяться.

А ось працівники “Міськсвітла” прикрашають дерево гірляндою мовчки, тільки дехто – з цигаркою в зубах. За їхніми словами, гірлянда буде “яскраво-золотистою” та водночас “ну, дивлячись, яку дали, видно буде”.

 

 

Саме коли матеріал готувався до друку, на фейсбук-сторінці Центрального парку опублікували фото, як відбулося тестування роботи гірлянди. Ось такою вона буде:

 

Поспостерігавши за цим процесом, питаємо присутнього на робочому майданчику Миколу Залецького, заступника директора комунального підприємства «Вінницязеленбуд», коли ж точно мають все завершити.

“Вибачайте, вже голосу не маю” – спочатку говорить “зеленбудівець” та врешті все ж повідомляє, що усі старатимуться впоратись за сьогодні-завтра. Водночас комунальники кажуть, що часу є до 19 грудня, коли й відбудеться офіційне відкриття, адже потрібно постаратися, щоб усе було красиво. Позаяк минулого разу вінницька ялинка здобула друге місце на всеукраїнському “конкурсі краси”.

Читайте також: Діда Мороза не буде: повна програма новорічно-різдвяних святкувань у Вінниці

– З новенького цього разу в нас отакі кулі красиві, червоні, золоті та білі, – каже Микола Володимирович. – Ще от квіти червоні, буде гарно, не переживайте.

     

Комунальники кажуть, що це ще далеко не всі іграшки, що прикрашатимуть вінницьку ялинку. Тож остаточна їхня кількість буде відома, коли вже всі вони опиняться на ялинці.

Нагадаємо також, що раніше виконком міської ради прийняв рішення “Про влаштування і обслуговування
міської Новорічної ялинки та святкового прикрашання у м. Вінниця”, згідно якого видатки з міського бюджету складуть 1 мільйон 464 тисячі 84 гривні. У рішенні також зазначено, що друга міська ялинка, в Парку Дружби народів, має бути відкрита до 18 грудня.

Фото автора

Читайте також: Майже найвища: якою буде ялинка у Вінниці в порівнянні з іншими містами країни. ГРАФІКА

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору