× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Нова нація, нові герої”: у Вінниці покажуть цикл фільмів про війну на сході України

У вінницькому кінотеатрі “Родина” з 2 по 8 травня відбудеться показ циклу фільмів про сучасних військових “Позивний Зеніт”. У стрічці покажуть близько 70-ти інтерв’ю з військовослужбовцями добровольчого Зведеного Загону Повітряних сил ЗСУ. Серед героїв фільму є і вінничани.

Як повідомляють на фейсбук-сторінці Вінницької міської ради, цикл із п’яти фільмів унікальний своєю масштабністю та особистими історіями з передової. Глядачі зможуть почути детальну правду про життя бійців на війні. Фактично, це іміджево-патріотичний проект, покликаний зміцнити повагу до військових, які боронять мирне життя українців.

Нова нація, нові герої. Не те, що раніше нав’язували”, “Ті хто пройшов АТО, вони вже не будуть мовчки дивитись на несправедливість” – розповідають герої фільму та водночас справжні герої сучасності.

Автори фільмів – Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська. У фільмі гратиме музика Ореста Лютого, гурту “Крихітка” та Katya Chilly Group.

Показ фільмів відбудеться у кінотеатрі “Родина”, з 2 по 8 травня, сеанси о 14:00 та о 18:00. Вартість квитків потрібно уточняти в касах кінотеатру.

Нагадаємо, що у Вінниці планують створити обласний “Музей Мужніх”, в якому вшанують вінничан, які брали участь в бойових діях в Афганістані, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, Героїв Небесної Сотні, а також учасників бойових дій на сході України. Які експонати будуть представлені у майбутньому музеї – читайте за посиланням ТУТ.

Фото: скріншоти з офіційного трейлеру фільму

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору