“Ніколи б не подумав, що здобуду ці медалі”: Олександр Казік з Вінниці – головна сенсація української збірної на Паралімпіаді. ВІДЕО

Вінницького біатлоніста Олександра Казіка, який вже здобув дві срібні нагороди на Паралімпіаді в Пхьончхані, українські журналісти називають головною сенсацією української збірної. 

– Якби відреагував би, якби мені хтось сказав, що здобуду ці медалі? Сказав би “ви що, смієтеся з мене?”, – говорить Олександр журналістам ТСН, які працюють прямо в Кореї на Паралімпіаді. Тим не менше, біатлоніст з Вінниці 13 березня “настріляв” срібну медаль, лише трохи поступившись супернику з Білорусі. А ще за три дні Казік виборов ще одне “срібло” для української збірної. 

– Я сам не очікував, що так буде. Я собі їхав просто на змагання, а так щоб очікувати на якісь медалі чи місця…То не подумав би ніколи, – каже Олександр.

Прикметно, що зір у вінничанина відсутній повністю: його гідом на Паралімпіаді виступає Сергій Кучерявий.

Окрім Олександра Казіка Вінниччину на Паралімпіаді представляє також лижниця Ірина Буй – їй не вистачило лише десятих секунди, аби дістатися п’єдесталу: у гонці вона посіла четверте місце.

Нагадаємо, що в т.ч. завдяки вінницьким спортсменам, збірна України у Пхьончхані наразі посідає п’яте місце у загальному заліку, здобувши вже 21 медаль, з яких 6 золотих, 7 срібних та 8 бронзових. 

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
  • Сергій Маковецький

    Шановна редакція, у своїх статтях ви зобов’язані інформацію подавати правдиво та неупереджено. Поясніть, як Олександр Казік, що проживає с.Балки Барського району і тренується в м.Барі став: “біатлоніст з Вінниці 13 березня “настріляв” срібну медаль”?