Ніч у палаТці Потоцьких: яким буде наметове містечко на Operafest Tulchyn

Менше місяця залишилося о найбільшого в Україні оперного опен-ейр фестивалю  Operafest Tulchyn, на який організатори очікують приїзду п’яти тисяч гостей. І поки місцеві готелі та мешканці Тульчина міркують, як прийняти у своїх домівках всіх туристів, на території пам’ятки архітектури вже готують окрему зону для наметового містечка.

Організатори отримали підтримку вінницького туристичного клубу «Бідняжка», котрий вже створив відповідну подорож «Ночівля в палаТці Потоцьких», аби організовано зібрати любителів незвичайного туризму. Як зазачють організатори, територія наметового містечка буде добре освітлена, охоронятиметься поліцією, а вхід здійснюватиметься лише за браслетами резидентів містечка.

Що таке «Український Версаль» або чому OPERAFEST TULCHYN обрав палац Потоцьких

  • «Ці браслети у інфоцентрі на вході у наметове містечко отримають особи, що попередньо зареєструвалися через цей сайт. Поруч із територією містечка будуть обладнані біотуалети із рукомийниками. Також, безпосередньо у самому містечку буде розгорнута лаунж-зона з кавою, чаєм, десертами, морозивом та іншими смаколиками», – повідомляють організатори фестивалю.

На території наметової зони діятиме інфоцентр, де можна буде також довідатися про екскурсії Тульчином, отримати підказки де перекусити, купити продуктів та навіть отримати у прокат спорядження (за попереднім замовленням).

Поселитися в наметовому містечку учасники фестивалю зможуть БЕЗКОШТОВНО, але лише за попередньою реєстрацією за посиланням ТУТ. Саме ж спорядження – намет, спальні мішки та каремати – учасники везуть свої, або замовляють у прокат під час реєстрації за вказаним вище посиланням.

Також тур-клуб «Бідняжка» пропонує окрему пропозицію: трансфер з Вінниці до фестивалю у Тульчині і назад, та екскурсійне відвідання протягом двох днів найкрасивіших палаців Вінниччини – Палацу Марії Щербатової у Немирові, Палацу Потоцьких у Тульчині і музею О. Суворова у с. Тиманівка.

На Вінниччині біля палацу Потоцьких організують головний оперний open-air країни

Вартість туру «Ночівля в палаТці Потоцьких» – 240 гривень. Сюди входить трансфер із Вінниці до Тульчина і в зворотному напрямку, екскурсійний супровід, обід. Також мешканцям наметового містечка випаде унікальна можливість побачити  театралізовану програму «Нічні вартові подільського Версалю» та показ кінофільму «Привид опери» Джоела Шумахера.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору