× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Невидимий батальйон: у Вінниці відкривають виставку портретів жінок-бійців

Жінки та війна – як це поєднується? Чи сумісні взагалі два таких різних світи? Відповіді вінничани зможуть знайти самі, відвідавши фотовиставку «Жінки, Мир та Безпека в Україні». Це 30 світлин зроблених безпосередньо на передовій. Ці жінки разом з чоловіками захищають нашу країну у зоні АТО. 

Виставка підготовлена в рамках реалізації Стратегії громадянського представництва «Невидимий батальйон 2016-2017 років» та покликана привернути увагу до проблем жінок у збройних силах.

15492416_1861643387387972_683343965291245020_n

  • Метою фотовиставки є показати, що жінки на рівні із чоловіками воюють та захищають Україну. Вони є патріотами та професіоналами і теж мають право захищати свою країну. Ми покажемо обличчя жінки саме у військовому одязі, яка не є просто фотомоделлю, а яка насправді служить на передовій та захищає країну. Звичайно, у кожної жінки своя мотивація, але загалом їх всіх об’єднує патріотизм, – розповідає Олена Білецька, голова Української Жіночої Варти.

Світлини жінок збирали протягом року. Організатори фотовиставки зазначають, що самих героїнь на відкритті не буде, адже всі вони продовжують служити та захищати Україну у зоні АТО.

Відкриття виставки відбудеться 16 грудня о 12:00 у Музеї Української Марки ім. Якова Балабана, за адресою вул. Соборна, 26. Вінничани зможуть відвідати фотовиставку протягом місяця. Музей працює із 10:00 до 18:00. Вартість входу – від 20 гривень (змінюватиметься залежно від дати).

Організаторами фотовиставки є Український жіночий фонд за підтримки структури ООН Жінки в Україні. Регіональним партнером з презентації виставки в місті Вінниця стали Українська Жіноча Варта та Музей Української Марки ім. Якова Балабана.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору