× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Необачний водій міксеру “забетонував” дорогу на виїзді з Вінниці. ВІДЕО

Кілька днів тому у Вінниці камери відеонагляду зафіксували, як із переповненого міксеру на ходу сипався бетон просто на проїжджу частину дороги. Але штраф платитиме не водій, а заступник начальника підприємства, звідки той виїхав.

Як повідомили на сторінці Муніципальної варти у Фейсбуці, сталося це 6 серпня на перехресті вулиць Київської та С. Зулінського. Помітивши це, працівники Ситуаційного центру оперативно передали інформацію до Муніципальної варти, а ті у свою чергу склали протокол про адміністративне правопорушення.

 

Відомо, що протокол склали за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення на заступника начальника залізобетонного цеху ТОВ “Українська нерудна компанія”. Його, як відповідальну особу, звинувачують у “допущенні виїзду цього міксеру з території підприємства і як наслідок – бетонування дороги впродовж маршруту”.

Стаття 152 КУпАП. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. Тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 гривень – авт.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1020 до 1700 гривень – авт).

 

 

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору