× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Немає грошей: у мерії відповіли на петицію щодо очищення Вишенського озера

Окраса Вишеньки та парку Дружби народів цього року знову не стане чистішою – вінничани хочуть привести до ладу дно Вишенського озера, але міська влада цьогоріч не знаходить на це коштів. 

У міські раді відповіли на петицію вінничанина Євгена Стецюри, у якій він пропонував почистити нарешті Вишенське озеро та облаштувати його берег. Ініціатива набрала понад 400 підписів вінничан та була направлена на розгляд.

Вінничани знову просять очистити Вишенське озеро та реставрувати його берег. ПЕТИЦІЯ

Відповідь чиновників була лаконічною: “Бюджетом 2018 року, на жаль, не передбачені кошти на роботи з очищення дна озера та реконструкцію прибережної зони даного озера.” Щоправда, зазначили, що виконання робіт цьогоріч буде можливим за умови додаткового виділення коштів.

Нагадаємо, що вінничани вже не вперше просять міську владу звернути увагу на стан озера. Влітку минулого року ще одна петиція була розглянута у міській раді. Тоді чиновники також відповіли, що очистка озера потребує чималих грошових та фахових витрат і у 2017 не було передбачено коштів на виконання робіт по очистці Вишенського озера.

Вишенське озеро не чистимуть «позапланово»: обіцяють шукати інвесторів наступного року

Хоча тоді у відповіді на петицію зазначили, що при формуванні бюджету наступних років буде розглядатися можливість очистки озера та пошук можливих інвесторів, вже у 2018-му грошей на це знову не виділили.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору