× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Негода на Вінниччині: що робити, якщо обірвуться електричні дроти

Найближчі дні на території Вінницької області очікується погіршення погодних умов.  У зв’язку із цим вінничанам нагадали, як діяти та куди телефонувати, якщо вони помітять обірвані дроти. 

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, можливі обриви електричних дротів повітряних ліній електропередач через сильні пориві вітру та велику кількість опадів.

Тому, у разі виявлення обірваного дроту, який лежить на землі, до нього в жодному разі не можна наближатись ближче, ніж на 8 метрів. Варто одразу повідомити аварійно-диспетчерську службу Вінницьких міських електричних мереж (тел. 53-60-66), колл-центр ПАТ «Вінницяобленерго» (тел. 0-800-217-217 (безкоштовно з мобільного) або 65-95-95), диспетчерську службу міської ради «Цілодобова варта» (тел. 59-50-39) або аварійно-диспетчерську службу ДСНС за номером «101».

В свою чергу ДС НС у Вінницькій області нагадує, що під час посилення вітру на вулицях населеного пункту необхідно триматись якомога далі від хитких будівель, споруд, парканів, ліній електропередач, дерев, великих скляних вітрин. Для захисту від уламків скла, що летять на вас, використовуйте листи фанери, картонні та пластмасові ящики, дошки або інші підручні засоби.

Не заходьте до пошкоджених будівель, оскільки вони можуть обрушитись при нових поривах вітру.

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору