× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Небо Європи”: у Вінниці встановили рекорд України з наймасовішого танцю. ФОТОРЕПОРТАЖ

Понад 1500 танцівників і танцівниць з усієї Вінниці сьогодні на Майдані Незалежності встановили національний рекорд в номінації “Наймасовіше виконання хореографічної композиції найбільшою кількістю учасників”.

Композиція отримала назву “Небо Європи”, її виконали вихованці вінницьких танцювальних студій. Свідками рекорду стали перші особи держави, міста та області: Президент Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міський голова Вінниці Сергій Моргунов та голова ОДА Валерій Коровій. А також представники європейських країн, посли іноземних держав та міст-побратимів Вінниці.

Під час виконання танцю під різні музичні композиції, діти та молодь, вдягнені в різнокольорові футболки,  синхронно зображали різноманітні хореографічні композиції, тримаючи в руках барвисті полотна та прапори європейських країн.

Після завершення танцю ведучий свята оголосив про встановлення нового національного рекорду. За тим на головній сцені святкування виступили перші особи держави, міста та області. Під час свого виступу Президент Порошенко зокрема заявив про те, що вранці підписав указ про відкликання усіх представників України з усіх органів СНД.

Як почалося відзначення Дня Європи у Вінниці – дивіться і читайте у нашому спеціальному матеріалі. Повну програму Дня Європи можна переглянути за цим посиланням.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору