× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Не рятують ні від дощу, ні від спеки: вінничанин пропонує змінити дизайн зупинок транспорту

Вінничанин просить змінити дизайн зупинок громадського транспорту. Стверджує, що нові прозорі павільйони не рятують від негоди та не здатні вмістити усіх.

Руслан Дідоренко зареєстрував петицію, у якій звертає увагу міської влади, що посадкові павільйони на зупинках громадського транспорту незручні.

Павільйони покликані створити комфортне очікування громадського транспорту, але їхня конструкція не здатна захистити нас від сонця, дощу, вітру. Настало літо, а з ним і висока сонячна активність та спека, але на зупинках ми не можемо знайти тіні. За 10 хвилин очікування транспорту на зупинках можна отримати і опіки, і запаморочення, і т.д.

Фото з сайту Вінницької міської ради

Автор додає, що колишні зупинки були великими та комфортними, здатними забезпечити захист від сонця, дощу та вітру. Однак їх змінили на маломісткі прозорі зупинки, на яких іноді збираються десятки людей.

Руслан Дідоренко просить змінити дизайн зупинок, адже комфорт містян є важливішим, ніж зовнішній вигляд павільйонів.

Наразі петицію підтримали семеро вінничан. Необхідно зібрати 350 підписів, аби звернення розглянули у міській раді. Залишити свій голос за ініціативу можна за посиланням ТУТ ще протягом 13 днів.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору