“Не на ту напали”: вінничанок вчитимуть самозахисту за ізраїльською системою

У Вінниці відбудеться практичний семінар з самозахисту для жінок. Тренери розкажуть, не лише як захистити себе, а й про те, як заздалегідь розпізнати нападника та уникати небезпечних ситуацій на вулиці.

Заняття буде безкоштовним, а тренування відбуватиметься за системою Krav Maga Maleh. Семінар складатиметься із двох частин. Спершу учасницям розкажуть чому знання та навички самозахисту важливі у сучасному житті, як нападник визначає, що перед ним потенційна жертва і як уникати неприємних та небезпечних ситуацій на вулиці.

У практичній частині семінару тренери розкриють психологію вуличного конфлікту, як бити так, аби у нападника зникло бажання завдати шкоди, а також як захищатися від типових ударів та захватів.

Krav Maga Maleh – розроблена в Ізраїлі техніка рукопашного бою, у перекладі з івриту – «контактний бій». Основна мета – швидка нейтралізація загрози в умовах реального життя. У «Крав мага» не існує певних правил, відсутня спеціальна форма одягу та змагання. Всі прийоми концентруються на максимальній ефективності в реальних умовах. «Крав мага» не базується на філософській системі, як східні єдиноборства. Її призначення – забезпечити фізичне виживання, а не духовний розвиток, тому основою системи є наукові дослідження рефлексів людини.

Семінар проводитимуть інструктори «Krav Maga Maleh» з Дніпра та Вінниці – Дмитро Волошин та Олена Сердюк. 

Відбудеться семінар 10 березня об 11:00 за адресою вул. Келецька, 56. Орієнтовна тривалість семінару – дві години.

Організатори зазначають, що кількість учасниць семінару з самозахисту обмежена, а тому варто заздалегідь зареєструватися за номером: 093 687 14 11. Більше інформації про захід можна отримати на сторінці заходу у Facebоok ТУТ.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору