Навесні з’явиться туристичний гаджет-навігатор “Два дні у Вінниці”

У березні вінничанам і туристам презентують туристичний гаджет-навігатор “Два дні у Вінниці”: мобільний додаток, котрий дозволить краще орієнтуватися у найцікавіших локаціях нашого міста. 

Про це повідомляє міський голова Сергій Моргунов:

– Додаток має три основні розділи: «Маршрути», «Пам’ятки» і «Мапа». А особливість – у тому, що з його допомогою можна самостійно вирушити на екскурсію. Мобільний гід допоможе скласти оптимальний маршрут, підкаже, де перекусити, відпочити чи яким транспортом краще скористатися. І навіть «розповість» про визначні місця Вінниці – завдяки унікальній опції додатку – «Розмова з пам’ятником». Зараз якраз проектується дизайн QR-кодів, які дозволять «зчитати» цю інформацію, – пише Моргунов.

Читайте також: ТОП-5 «не форматних» музеїв Вінниці: від єврейського кота до «антиросійських» марок УНР

Триває також розробка інформаційного та візуального наповнення програми. Для зручності користування усі точки маршрутів сортуватимуться за мітками, як наприклад «Пам’ятник», «Садиба» чи «Селфі-зона». За словами міського голови, розробкою додатку займаються місцеві IT-фахівці.

Читайте також: Вінниця курортна: один день на Бузі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сергій Моргунов повідомляє, що робота над проектом почалася ще влітку минулого року в межах «Майстерні міських проривів» та ініційована Центром історії Вінниці.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору