× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Навесні у Вінниці планують почати будівництво заводу HEAD

Світовий лідер виробництва спортивного обладнання, компанія Head планує вже навесні розпочати у  Вінниці будівництво власного заводу. Наразі триває процес облаштування інфраструктури, а представники компанії світового бренду розпочали реєстрацію юридичної особи у Вінниці.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Моргунов. Нагадаємо, що компанія HEAD планує збудувати у Вінниці завод з виробництва спортивної амуніції. Міська влада вже приступила до виділення земельної ділянки, на якій розташується майбутнє підприємство.

– Таким чином ми продовжуємо співпрацю з інвестором щодо реалізації Меморандуму про порозуміння, який підписали у травні цього року, – йдеться у дописі. – Перший камінь заводу може бути закладено уже навесні наступного року.

Компанія “HEAD” виробляє спортивний інвентар преміум-класу для гірськолижного спорту та тенісу. Також вони створюють спорядження для плавання та дайвінгу. Компанія була заснована в 1950 році в американському місті Балтимор. Наразі головний офіс HEAD розташований в Амстердамі.

– Будемо робити максимум, що від нас залежить, аби успішно увійти у фінальний етап проекту – запуск нового сучасного підприємства, яке дасть імпульс розвитку економіки, робочі місця, бюджетні надходження. Створення комфортних та прозорих умов для бізнесу – це наш обов’язок і наша репутація як надійного партнера.

Наразі розпочали роботи щодо розбудови необхідної для будівництва інфраструктури: підведення електроенергії, газу, води та каналізації.

Нагадаємо, що на початку травня у Вінниці підписали Меморандум про порозуміння між компанією “HEAD” та місцевою владою. Як тоді зазначив голова “HEAD Group” Йоган Еліаш, представники компанії відвідали багато країн в пошуках найкращого місця для реалізації проекту і зрештою зупинились на Вінниці.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору