× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Навчатися творчості змалечку: групу «Baby-Art» у Вінниці відвідують перші 10 малюків

Восени минулого року у школі мистецтв «Вишенька» розпочала діяти група раннього розвитку «Baby-Art». Там навчають творчості дітей, віком від трьох місяців до трьох років. І її відвідувачами наразі є 10 маленьких вінничан.

У Вінницькій міській раді повідомили, що зі слів сучасних фахівців ринку праці, ряд із сьогоднішніх професій в майбутньому будуть непотрібні. Адже їх замінить штучний інтелект, а найбільш затребуваними навиками людини стануть креативність, вміння нестандартно мислити та творчий підхід до вирішення стандартних завдань.

– Щоб отримати такі навики потрібно з раннього віку розвивати праву півкулю головного мозку, яка відповідає за емоції, інтуїцію, креативність тощо. Саме на це спрямовують свою роботу викладачі в школі мистецтв «Вишенька», – йдеться у повідомленні. – Натомість навчання у загальноосвітній школі робить більший акцент на розвитку лівої півкулі, яка здійснює аналіз, класифікацію, систематизацію, структурування одержаної інформації та інше.

Відтак, батьки приводять малечу на заняття «Baby-Art», щоб вони з самого початку свого життя вчились отримувати задоволення від мистецтва (музики, малювання чи танців), щоб у них розвивались творчі здібності й відкривались таланти.

– Наразі заняття відвідують 10 малюків разом із мамами, – розповіла Тетяна Заїчко, директор школи мистецтв «Вишенька», – заняття проводимо двічі на тиждень по два уроки. На них дітки співають, танцюють і займаються образотворчим мистецтвом, але все це робиться у формі гри. Місяць таких занять коштує 220 гривень. Можна приходити й на пробні уроки.

У повідомленні йдеться, що особливістю занять групи раннього розвитку «Baby-Art» є музичний супровід усіх складових уроку та обов’язкова участь у заняттях одного із дорослих партнерів.

Щороку у Вінницькій дитячій школі мистецтв «Вишенька» навчається близько 1000 учнів на музичному, хореографічному, художньому або театральному відділеннях. В школі працює 18 дитячих творчих колективів, в тому числі 4 зразкових: хор старших класів «Гармонія», ансамбль скрипалів «Скерцино», дитяча театральна студія «Креатив» та ансамбль спортивного бального танцю «Star-Dance».

Бажаючим відвідувати групи раннього мистецького розвитку «Baby-Art» варто звернутися до школи мистецтв «Вишенька» за телефоном: ‎(068) 692 45 59 (заступник директора з НВР Лозова Наталя Василівна).

Фото – vmr.gov.ua

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору