Насипні дороги, LED-освітлення і кінокрісла: як оновлюється село на Вінниччині

Гопчиця Погребищенського району з майже півторатисячним населенням у новий рік ввійшла з освітленими вулицями, насипними дорогами та навіть заміненими кріслами в сільському клубі.

Про те, що було зроблено за минулий рік і планується в поточному році в Гопчиці написано на сайті села.

Минулоріч на двох вулицях, Центральній і Шевченка, замінили старі ліхтарі на 39 світлодіодних, що дозволяє повністю освітлювати центральну частину села в темну пору доби.

Уже цього року в Гопчиці планують зайнятися освітленням інших вулиць, однак для цього шукають інвесторів.

  • Додатково ми розробили нові проекти для участі в конкурсі, щоб залучити інвесторів для співфінансування освітлення села, – розповідає сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.

Крім того, на сайті Гопчиці зазначено: “Ми прагнемо зробити Гопчицю відкритою для туризму та бізнесу, з новими можливостями для мешканців та перспективою для молодого покоління”.

Останні місяці 2017 року в селі ремонтували дороги по вулицях Шевченка, Веселівка, Сорокопуда і Зарічній. У виданні відзначають, що загалом вдалось покрити щебнем, відсівом і піском понад 3000 кв. метрів.

  • Поремонтували найбільш критичні частини доріг Гопчиці. В наступному році обов’язково продовжимо роботи, – каже пан Прилуцький.

До речі, ямковий ремонт відбувся не лише за рахунок коштів сільської ради (щебінь та відсів), а й завдяки співфінансуванню з місцевим феремерським господарством  «Дружба-Л».

А в у Будинку культури замінили крісла на 240 нових.  Їх купували через систему тендерних закупівель «Прозоро». Кошти на закупівлю крісел –  це субвенція з держбюджету, а також 15% дофінасування від сільради.

Старі крісла встановлять у малому актовому залі Будинку культури

Нагадаємо, що це те саме село, де свого часу місцеву школу не лише побудували на місці зруйнованого храму, але й при зведенні освітнього закладу використовували частини церкви, зокрема старовинні ікони.

Читайте також: Маршрутки Ford, сонячні станції та гастротуризм: чого досягли ОТГ Вінниччини за рік після створення

Фото Андрія Завертаного, hopchytsya.com.ua

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
  • Роман Кайнер

    >А в у Будинку культури

    «В» зайве.

  • Елена Павлова

    ми в п’ятницю їдемо на Водохреща до села, не хочете з нами, познімати унікальні розписи у церкві? подивитися на те, як змінюється село?