Наступний Vinnytsia Food Weekend відбудеться у квітні

На першому вінницькому фестивалі вуличної їжі Vinnytsia Food Weekend попит перевищив пропозицію: черги до яток з їжею інколи складали по кілька десятків людей.

На диво, основним попитом користувалися не екзотичні мідії та равлики (яких, утім, розкупили всі у перші години фесту), а більш традиційні чебуреки та бургери.

Афробургери, равлики та Джек: у Вінниці розпочався перший Food Weekend. ФОТОРЕПОРТАЖ

   

Про те, що на фестиваль прийшло неочікувано багато містян попри досить прохолодну погоду, говорили й організатори Vinnytsia Food Weekend, які офіційно відкрили фестиваль о 17:00 на головній сцені.

Чорний лимонад та відновлена віра в чебуреки: огляд хітів Vinnytsia Food Weekend. ФОТО

  • Я відверто не очікував, що сьогодні сюди прийде стільки людей, тож я дякую всім вам та учасникам, котрі приїхали до нас з усієї країни та, звісно, вінницьким рестораторам, – сказав перед присутніми організатор фестивалю Влад Сівак.

В офіційній частині не обійшлося і без офіційних осіб: від влади виступив заступник міського голови Вінниці Владислав Скальський з донькою.

  • Я прийшов сюди зі своєю донькою, тому що на цей фестиваль потрібно ходити родинами: на жаль, моя дружина сьогодні працює, тож ми змогли прийти сім’єю не в повному складі, – пояснив Скальський.

За словами чиновника, коли вони з колегами відвідували подібні фестивалі в інших містах, тоді з’явилася ідея організувати подібне і у Вінниці.

  • Наступний вінницький фестиваль буде вдвічі, втричі більшим, тому що ми бачимо сьогодні, як гарно на нього відреагували люди, – сказала співорганізатор фесту Світлана Ярова. І додала – другий Vinnytsia Food Weekend відбудеться вже в квітні наступного року.

Наприкінці організатори закликали учасників фестивалю публікувати фото зі свята з соціальних мережах із хештегом #VinnytsiaFoodWeekend, аби вся Україна дізналася, що “Вінниця – це не лише місто фонтанів, Вежі та Пирогова, а ще й місто фестивалів вуличної їжі.

Нагадаємо, що о 19:00 розпочнеться на головній сцені фестивалю розпочнеться концерт гурту KADNAY.

 

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору