Наступної суботи у Вінниці розпочнуться “червоні базари”

Вже традиційно восени, після збору урожаю, вінницьких фермерів та підприємства запрошують влаштувати у Вінниці ярмарок, на якому містяни зможуть придбати сільгосппродукцію за цінами виробників. Цьогоріч ярмарок розпочнеться 30 вересня і триватиме до кінця жовтня.

Ярмарки будуть проводити щосуботи, починаючи з 30 вересня до 28 жовтня у мікрорайоні «Вишенька» біля ТЦ «Plaza Park» (колишній «ШОК»), що за адресою вул. Келецька, 117б. Таким чином, протягом вересня-жовтня у Вінниці відбудеться п’ять сільськогосподарських ярмарок.

Як повідомляє Вінницька міська рада, вінничани зможуть придбати городину, м’ясо-молочну та іншу продукцію безпосередньо у виробників, які відповідають за якість товару, а ціни встановлюють нижчі, ніж на ринках.

  • На паркувальному майданчику біля торговельного центру «Plaza Park» передбачені місця для 180 одиниць автотранспорту, з яких здійснюватиметься торгівля, – розповідає заступник начальника відділу торгівельного, побутового обслуговування та ресторанного господарства департаменту адміністративних послуг міської ради Тетяна Шелоумова.

Зауважимо, що під час проведення ярмарків буде здійснюватись моніторинг цін, щоб не допустити до реалізації товари перекупників, аби городяни купували продукцію лише за цінами виробника.

Щосуботи ярмарки починатимуться о 7:00 та триватимуть до 15:00.

Головне фото – ukr.media

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору