× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Наступного року у Вінниці з’явиться завод із виробництва сонячних панелей

14:25
Автор: Марина Однорог

Потужність виробництва першої черги заводу складатиме 200 МВт/рік, після запуску другої черги – ця потужність має подвоїтися, як результат – буде створено 400 нових робочих місць.

Як повідомляє сайт ОДА, днями голова ОДА Валерій Коровій разом із першим заступником Андрієм Гижком та директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимиром Мережко ознайомились з виробничими потужностями та інноваційними розробками компанії міжнародного рівня, яка розробляє та втілює проекти традиційної та відновлюваної електроенергетики, – KNESS GROUP.

Нагадаємо, що рішення про надання містобудівних умов та обмежень на проектування заводу з виробництва сонячних панелей по вул. С. Зулінського виконавчий комітет прийняв ще у березні цього року.

Компанія KNESS GROUP існує на ринку 9 років. Вони довгий період працювали на ринку традиційної енергетики, а в 2012 вийшли на новий напрямок – альтернативну енергетику.

Перший заступник директора підприємства Юрій Таранюк розповів, що у 2015 році компанія вирішила розпочати власне виробництво і наразі вже мають власний R&D центр і власні розробки.

  • У 2016 році компанія започаткувала ще один напрямок діяльності – експлуатація енергоустановок і на сьогодні по всій країні ми експлуатуємо більше 300 МВт енерго об’єктів, а це близько 40 підстанцій. Цьогоріч ми почали будівництво заводу сонячних панелей.

Юрій Таранюк розповів, що перша черга заводу передбачає будівництво виробничої будівлі з розміщенням першої черги технологічної лінії, адміністративно-побутовими приміщеннями, складського господарства та зовнішніх мереж електропостачання. Завод розташовуватиметься на вулиці Зулінського. 

За словами керівника підприємства, потужність виробництва першої черги заводу складатиме 200 МВт/рік, після запуску другої черги – ця потужність подвоїться, а в результаті буде створено 400 нових робочих місць.

У 2018 році KNESS побудували три власні сонячні електростанції загальною потужністю 33,9 МВт за фінансування Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Об’єкти будуть споруджені до кінця року в Іллінецькому, Тульчинському та Погребищенському районах Вінницької області.

Окрім цього, компанія спільно з Вінницьким національним технічним університетом підписали Угоду про співпрацю, яка передбачає проведення факультативів, преміювання кращих студентів, покращення матеріально-технічної бази університету, осучаснення спеціальностей.

Фото: KNESS, elektrovesti.net

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.