Наступного року на охайність Вінниці виділять понад три мільйони

Своєчасний ремонт зупинок транспорту, фарбування огороджень на вулицях міста, забезпечення належної роботи фонтанів, заміна елементів на дитячих та спортивних майданчиках і ще багато іншого – у міській раді шукають тих, хто зможе підтримувати гарний вигляд міста протягом наступного року. 

Такий тендер опублікували на сайті публічних закупівель сьогодні, 29 грудня. Замовником робіт з поточного ремонту та будівельних послуг є департамент комунального господарства та благоустрою міської ради. На охайність Вінниці з бюджету міста виділяють щонайбільше 3 740 244 гривень. Зазначимо, що за ці кошти передбачається виконання лише поточного ремонту елементів благоустрою, а ось прибирання вулиць, або ж значні реставрації до цієї суми не входять.

Виконувати послуги з поточного ремонту на об’єктах та елементах благоустрою потрібно буде протягом усього 2018 року. Згідно із тендерною документацією, це передбачає ремонт та заміну елементів на дитячих та спортивних майданчиках, ремонт павільйонів зупинок громадського транспорту, ремонт парканів, підпірних огороджень, опоряджень фонтанів (враховуючи системи поливу та водовидалення і прилади декоративного освітлення), ремонт елементів підземних пішохідних переходів, огороджень набережних, сходів, малих архітектурних форм на вулицях та у зонах відпочинку тощо.

Виконавцю робіт також потрібно буде своєчасно підфарбовувати огородження, постаменти пам’ятників та території біля них, а також не забувати про справність та належний вигляд сміттєвих урн.

Зазначено, що після отримання заявки на виконання послуг від департаменту комунального господарства та благоустрою Виконавець зобов’язаний приступити до виконання замовлення не пізніше двох годин. Сама ж заявка на виконання послуг може надаватися цілодобово як в усній, так і письмовій формі. Кінцевий термін надання послуг 31 грудня 2018 року.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 15 січня 2018 року, після чого оголосять відкрити аукціон та оберуть переможця і Виконавця робіт.

Нагадаємо, що з 2018 року розпочнеться велика реконструкція Вінниці: протягом трьох років у місті збираються оновити декілька архітектурних пам’яток.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору