Наступного року через Вінницю може проїхати українсько-корейський “Велокараван дружби”

Вінницький мер Сергій Моргунов та голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій закликали посла Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу включити Вінницю в маршрут “Велокаравану дружби Україна-Корея” у 2018-му році.

Пропозиція проїхати Велокараваном дружби через Вінницю прозвучала під час зустрічі Надзвичайного та Повноважного посла республіки Корея Лі Янг Гу з очільниками Вінниці та області, що відбулася сьогодні, 24 липня в приміщенні Вінницької облдержадміністрації.

  • Вінниця сьогодні особливо уважно ставиться до розвитку велоруху в місті: ми постійно збільшуємо кількість велодоріжок і до 2020-го року визначили пріорітет створювати їх відокремленими від автошляхів та пішоходів, аби не було конфліктів між різними учасниками дорожнього руху. Звісно, ми це робитимемо там, де це дозволяє профіль дороги, – зазначив Сергій Моргунов.

Окрім того мер Вінниці повідомив, що разом зі швейцарськими партнерами вінничани вже починають впроваджувати систему муніципального велопрокату.

Зазначимо, що 18 липня Надзвичайний та Поважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу під час зустрічі у медіа-центрі Гендирекції з обслуговування іноземних представництв презентував «Велокараван дружби Україна – Корея». Проект приорочений до ювілею корейсько-українських дипломатичних відносин, а також у звязку з проведенням зимової Олімпіади в Пхьонхчангу

  • Такі заходи, як велопробіг, значно розширюють кругозірта демонструють дух виклику. Близько 13 мільйонів корейців є любителями велоспорту. Я побачив, що велосипед має велику популярність і в Україні”.

Цього року Велокараван рухатиметься через шість міст України, зокрема й через Немирів, що на Вінниччині. У марафоні візьме участь професійна велокоманда з Кореї у кількості 15 чоловік та 10 українських велосипедистів.

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією