Наступного місяця у Вінниці розпочнуть будівництво нового кардіоцентру

Сьогодні, 15 травня, підписали угоду щодо будівництва кардіологічного центру. Створення центру відбудеться за рахунок коштів Світового банку. Здати об’єкт в експлуатацію планують за два роки.

Угоду щодо будівництва підписали дві сторони: замовник – Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради та переможець міжнародних торгів – компанія ТОВ «КСМ-Груп», повідомляє Вінницька міська рада.

Заклад подібного класу збудують вперше в Україні. Центр матиме сім поверхів, загальною площею 17 тисяч кв.м. При кардіоцентрі будуть функціонувати підрозділ по діагностиці серцево-судинних захворювань, цілодобове приймальне відділення, операційні, лабораторія тощо. Заклад буде розрахований на 138 ліжок та 6 ліжок реанімації. Також роботою у центрі зможуть забезпечити понад 400 людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кияни обіцяють збудувати новий кардіоцентр у Вінниці на два місяці раніше від запланованого

Заступниця міського голови Галина Якубович зазначила, що кардіоцентр  буде обслуговувати не лише Вінницю та Вінницьку область, а й пацієнтів з усієї України.

– Сьогодні в місті вже функціонує кардіоцентр, який вже є досить відомим на теренах України. В цьому році він посів перше місце по наданню послуг хворим на серцево-судинні захворювання. Саме приміщення закладу будуватиметься по Хмельницькому шосе, на тій території, де вже є кілька лікувальних закладів міста. Це зручне місце розташування, адже тут є всі транспорті розв’язки, і людям буде зручно сюди добиратись. Скоро розпочнеться процес будівництва приміщення центру, маємо надію, що підрядник всі роботи виконає в терміни і у 2020 році ми матимемо новий сучасний центр серцево-судинної патології, який надаватиме кваліфіковані послуги європейського рівня, – зауважила чиновниця.

Цей проект у Вінниці здійснюють спільно зі Світовим банком, аби покращити надання медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання.  Проект розпочався у 2015 році і є одним з найбільших в Україні, адже його загальна вартість становить більше 32,5 мільйонів доларів.

Проект складається з трьох етапів. Перший – надання медичної допомоги на первинному рівні. Цей етап фактично вже завершений: закуплено обладнання для первинного рівня (майже на півтора мільйони доларів).

– Це обладнання необхідне саме зараз, воно дає можливість швидко і якісно діагностувати серцево-судинні захворювання і комунікувати з кардіоцентром. Наразі ми знаходимось на початку другого етапу – будівництво сучасного кардіоцентру, який відповідає всім сучасним вимогам надання медичної допомоги. Третім етапом буде закупівля обладнання для даного центру, – додав заступник голови Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк. – По прозорій процедурі був визначений переможець для реалізації  проекту. Ним стала компанія ТОВ «КСМ-Груп». Вартість цієї частини проекту – 485 мільйонів гривень.

За словами комерційного директора компанії ТОВ «КСМ-Груп» Михайла Малихіна, вони вже реалізували багато проектів, серед яких були й міжнародного класу. Компанія також здійснювала будівництво промислових та житлових комплексів тощо.

– Наша компанія має відповідний довід та кадри, але будемо залучати спеціалістів та ресурси з місцевого регіону. Будівельні матеріали також плануємо використовувати саме з Вінниці та прилеглих районів. Будівництво приміщення центру відноситься до найвищої категорія складності і займе майже два роки, одночасно на будмайдачнику буде задіяно більше ста осіб персоналу, багато техніки. Значна увага буде приділена саме внутрішнім роботам, адже це медичний заклад, який матиме високотехнологічне обладнання, – зазначив керівник проекту «КСМ-Груп» Сергій Смірнов.

Відповідно до графіку, роботи планується розпочати з початку червня цього року і завершити основні капітальні роботи орієнтовно 30 червня 2020 року. Після цього ще декілька місяців необхідно буде виділити на те, щоб здати об’єкт в експлуатацію.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору