× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Наступного місяця на вулиці Вінниці виїде десятий VinWay. ФОТО

У “Вінницькій транспортній компанії” збирають вже десятий трамвай VinWay. Він матиме довжину у понад 30 метрів та, як і попередні, буде адаптований для маломобільних груп населення. Обіцяють також більше сидячих місць.

Про це повідомляють на сторінці міського голови Сергія Моргунова у Facebook. Наразі новий VinWay готовий на 80%, завершити роботи планують до 105-ї річниці вінницького трамвая, яка припадає на 28 жовтня.

– Вагон обладнаний двома чеськими системами керування двигунами, відеореєстатором та підключений до Wi-Fi. В цілому вагон звичайної для VinWay модифікації, але щоразу майстри компанії намагаються щось удосконалити. Цього разу покращили конструкцію дверей, міжвагонних з’єднань, сходів. Також буде більше сидячих місць, – йдеться у дописі.

32-метровий VinWay зможе за один раз перевозити понад 300 пасажирів.

Як повідомляють у сюжеті телеканалу “ВІТА”, на сьогодні виготовлення одного такого трамвая коштує місту майже 12 мільйонів гривень. Для прикладу, аби придбати модернізований львівський трамвай “Електрон” необхідно було б віддати 30 мільйонів.

 

– Десь близько 10-20 кілометрів це лише низьковольтних джгутів, а ще є високовольтні і їх теж дуже багато кілометрів потрібно, – розповів слюсар-електрик Сергій Ніколюк. – Ви цього не бачите, коли їдете у вагоні, а тут багато праці вкладено.

Збирають вінницький трамвай на основі старого чеського вагону Т4.

Це вже другий трамвай, який виготовили цьогоріч, перший модернізований вагон був коротшим та вийшов на рейки навесні.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору