Наш рік народження минає: ми встали на ноги і йдемо далі

2016-ий рік назавжди залишиться знаменним в історії наймолодшого вінницького видання Vежа. Саме цього року ми з’явилися на медіа-мапі нашого міста, і, відразу набравши темп, прагнемо його тримати і нарощувати.

Це було не надто легко: ми з нуля ставали на рейки, формували команду, шукали приміщення, оформлювали юридичні документи, створювали сайт і розвивали соцмережі – усе одночасно. І звісно – писали, знімали, зрідка спали, інколи їли, а за тим – знову писали і знову знімали.

Спочатку нас просто не помічали, потім – дивилися поблажливо, за тим – з інтересом, а дехто – із захопленням. Ми багато помилялися, не одного разу розчаровувалися, прийняли та подолали не один зовнішній і внутрішній виклик. Нехай залишиться на совісті тих, хто огульно і поза очі кидав у нас каміння. Але ми вдячні всім за критику, яка була спрямована на зростання якості, а найбільше – за допомогу і підтримку. Ми це справді цінуємо і ніколи не забуваємо нічого подібного.

Ми вдячні кожному нашому читачу і глядачу: це наш найбільш скарб і мотивація, і як би пафосно та банально це не прозвучало – Vежа працює саме для своєї аудиторії, орієнтуючись лише на її потреби та інтерес. Звісно, ми й надалі реалізовуватимемо власну місію, і попри багато спокус, прагнемо не скотитись у жовті заголовки, чорнуху, крадіжки чужої творчості, брехню та маніпуляції. Ми усвідомлюємо, що найбільший ресурс будь-якого видання – це довіра читачів і репутація в їхніх очах. Ці речі дуже тяжко здобуваються, а втрачаються – за одну мить. Тож як головний редактор, прошу всіх, хто читає ці рядки – повертати нас на “шлях істинний”, раптом у Vежі замилиться око і ми десь зашкваримося. Тому що Vежа – це не лише редакція, а усі ми з вами разом.

Ми вдячні кожному з тих уже понад 12 тисяч, які підписалися на нашу сторінку у Facebook і зробили з Vежі наймасовіше вінницьке видання у найбільшій світовій соцмережі. Ми вдячні кожному з тих сотень тисяч, які почали читати наш сайт із самого початку або приєдналися потім. Величезна дяка і респект усім, хто нас лайкає і шейрить – це наш головний гонорар за роботу!

З прийдешнім новим роком усіх, хто на Vежі: усіх наших читачів, глядачів, критиків та поціновувачів! І звісно – усю нашу маленьку команду і велику кількість дописувачів, фотографів та операторів!

Наступний рік буде найважливіший, найцікавішим і незабутнім – лише ми можемо його таким зробити. Йдемо вперед, не озираємося, нічого не боїмося і просто якісно робімо кожен свою роботу – і тоді все буде Vin!

Позначки: , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією