Народилися у вишиванці: немовлятам, які сьогодні народилися у Вінниці, подарували вишиванки. ФОТО

Ранок четверга почався із приємних новин – у День вишиванки у Вінницькому районному пологовому будинку народилися двоє немовлят – хлопчик та дівчинка. Саме їм, першим немовлятам, сьогодні вручили особливі подарунки – вишиті сорочки.

Арінка з’явилася на світ о п’ятій ранку і стала подарунком для своєї мами – у щасливої мами Тетяни Василевської сьогодні також День народження:

  • У нас це довгоочікувана дівчинка, бо до цього я народила п’ятеро хлопчиків. Ще й на мамин день народження – мені сьогодні 30, – каже щаслива мама Тетяна Василенська. – Нашому найменшому хлопчику – рік і два місяці. Найстаршому – 6,5 років. Тому вишиванки є кому носити. Приємно, що піклуються.

Поряд у тій же палаті заколисує свого Ярославчика ще одна матуся – Валентина Саприкіна. Синок її також народився вночі, а вдома його вже чекає старший брат.

  • У нас є вишиванки в усіх – бабуся вишиває. Тепер і в Ярославчика є. Обов’язково одягне її, хай лиш підросте, – говорить пані Валентина.

Таку акцію в цьому пологовому будинку вже організовують не вперше:

  • До нас звернувся Апеляційний суд Вінницької області з проханням зробити такі подарунки першим новонародженим. Торік вперше дарували сорочечки – дуже батьки зраділи. І сьогодні ви бачили, що мами щасливі. Хочеться, щоб така акція була постійною, – говорить завідувач пологовим відділенням Юрій Коцулівський.

  • І вона буде постійною, – запевняє заступник голови Апеційного суду Вінницької області Олександр Панасюк. – Ми будемо фотографувати цих діток у вишиванках і зробимо виставку.

Цього разу вишиванки купили, а наступного року обіцяють подарувати вишиті власноруч – кажуть, серед працівників суду є багато талановитих майстринь.

Фото Андрія Завертаного

                        

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору