× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Напередодні весни на Великих валах відбудеться фестиваль ленд-арту “Міфогенез”

Щорічний міжнародний зимовий фестиваль ленд-арту «Міфогенез» традиційно відбудеться на Немирівському скіфському городищі.

Цьогоріч фестиваль триватиме з 22 по 24 лютого і окрім скіфського городища, ленд-арт об’єкти будуть створені у Вінниці. До участі в проекті долучаються митці з Польші, Литви та п`яти міст України.

 

Екстремальне мистецтво на Великих валах: під Немировом відбувся “Міфогенез”-2018. ФОТОРЕПОРТАЖ

Як повідомляється в анонсі, головна концепція проекту залишається незмінною — «Міфогенез», як визначення створення, продукування новітнього міфу є назвою проекту, який визначає його тематику.

— Створені учасниками, в контексті загальної назви проекту об’єкти land-art, виконують завдання «Міфогенезу» і візуалізують відчуття сучасності через художній образ. Результатом є виникнення дискурсивного поля між глядачем і створеним художниками новим міфологічним простором, — говорять організатори в анонсі події.

Олександр Никитюк також додає, що особливість land-art, як напрямку і форми сучасного мистецтва, в інтимності самого творчого процесу, адже художники взаємодіють з середовищем не публічно.

 

Пісня льоду, води і полум’я: “Міфогенез” знову прийшов на Скіфські вали. ФОТО, ВІДЕО

Глядачі можуть побачити результати цього мистецтва у вигляді фото та відео вже після завершення самої роботи над об’єктом.

Наприклад, роботи минулорічних учасників можна переглянути вже сьогодні, 15 лютого, о 16.00 в Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.  

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору