Налаштувати або вимкнути: вінничанин просить розібратись з Wi-Fi в громадському транспорті

Вінничанин просить розібратись із доступом до Wi-Fi в громадському транспорті.

В системі місцевих петицій з’явилась пропозиція забезпечити нормальний доступ до Wi-Fi в громадському транспорті або взагалі відмовитись від послуги.

Автор петиції Вадим Безпалов стверджує, що при спробі приєднання до безкоштовного “вай-фаю” в громадському транспорті виникає кілька проблем:

  • відсутня мережа взагалі (наліпка у салоні наявна про FREE WI-FI);
  • мережа є, але до неї неможливо під`єднатися;
  • до мережі можливо під`єднатися, але інтернету у ній немає.

“Вбачаю за необхідне або повністю відмовитися від послуги FREE WI-FI у громадському транспорті, або навести порядок і забезпечити нормальне функціонування FREE WI-FI, за що сплачуются кошти громади”, – стверджує вінничанин.

До кінця збору підписів залишилось 14 днів. Станом на 16:30 петицію підписали 2 людини.

Фото: http://ttu.zt.ua/transport

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
  • Роман Кайнер

    Справді, дуже часто з інтернетом у транспорті біда. А з іншого боку, через якісь півроку-рік в Україні запрацює 4G і ці дико гальмівні трамвайні вай-фаї виявляться нікому не потрібними.

  • Alex

    Проблеми не з WI-FI у громaдському трaнспорті, а проблема з WI-FI в глобальному маштабі. Це проблема у всьому світі де встановленні роутери з діапазоном: 2,4-2,4835 ГГц. Роутери з таким діапазоном мають тільки 12-13 каналів. А коли ви сядете в громадський транспорт то побачите в телефоні приблизно від 15 до 70 роутерів і якщо наприклад в громадському транспорті налаштовані роутери на 6 каналі і ще хтось в будинках налаштував роутер на 6 каналі, то інтернет буде працювати погано чи взагалі буде відсутній, тому декілька роутерів не може працювати на одному каналі. Коли тільки починали встановлювати такі роутери, таких проблем не було, тому що роутерів було дуже мало, а зараз WI-FI в громадському транпорті і в квартирах працює з великими проблемами, навіть якщо постійно шукати вільний канал, яких вже немає фізично. Є вирішення проблеми – встановлення роутерів з діапазоном: 5 ГГц, але ці роутери з таким діапазоном пробивають на невелику відстань, не усі пристрої можуть працювати під таким діапазоном і каналів набагато більше. Тому там де встановленні безкоштовні WI-FI в громадському транспорті, залишається тільки дивитися що немає інтернета чи чекати коли він включиться, тому що наша влада не скоро буде міняти старі роутери на нові в громадському транспорті. А от в квартирах користувачі повинні вже замислитися про те щоб переходити на роутери 5 ГГц