× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Найменша вінницька благодійниця віддала дітям з інтернату власні іграшки. ФОТО

Сьогодні, 4 листопада, в рамках акції «Подаруй дитині посмішку» з Вінниці відправили новорічні подарунки для 25 дітей у Староприлуцьку школу-інтернат.

Солодощі, абетки, наліпки (для хлопців – з «Бетменами»), розмальовки, іграшки та одяг – усе це волонтери вже повезли найменшим вихованцям закладу.

 

Окрім речей, які зібрали власними силами дорослі – вінничани, КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання «Універ» та представники влади – відзначилась й маленька дівчинка, Даринка.

 

  • Даша Шадрухіна ще до садочку ходить, але коли тато їй сказав про акцію, то вона впевнено заявила, що хоче подарувати дітям свої іграшки, – розповідає Марина Рябова, завідувачка «Універу». – Ось тато й привіз нам сьогодні пакунок – із зеленим ведмедиком та кількома меншими іграшками.

 

Після того, як усі подарунки будуть доставлені своїм адресатам, діток заберуть у Вінницю та влаштують їм подорож до одного з дитячих розважальних центрів міста.

  • Саме у цю школу-інтернат ми поїдемо вперше. Та й для декого з діток, я вважаю, така подорож до розважального центру буде першою. Але ми впораємось і продовжимо возити новорічні подарунки щонайменше двічі до кінця року – зокрема у День Святого Миколая.

 

Як зазначила волонтерка, діти завжди позитивно реагують на подарунки, та особливо приємно й самим благодійникам радувати малечу на свята. Відтак невдовзі очікуйте на VежА анонс наступної благодійної акції.

Щоб дізнатись про актуальні акції щодо допомоги дітям, можна звернутись до КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання за телефонами 50-82-13 та 50-82-14; або ж до координаторки акції «Подаруй дитині посмішку» Анастасії за номером 093-917-37-10.

Фото Андрія Завертаного

  

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору