× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Найкраще за дев’ять років: у Вінниці виступить гурт “Zapaska”

У Вінниці гурт представить найкращі пісні за дев’ять років, а також нові композиції. Це перший сольний концерт у Вінниці після тривалої перерви.

Концерт, який відбудеться 26 січня о 20.00 в молодіжному центрі «Квадрат» (Театральна, 15), організовує мистецьке об’єднання «PLAI». Як розповіла засновниця об’єднання Олександра Тарас, запросити гурт вони хотіли давно, але у виконавців була певна перерва.

– А тут концерт у Хмельницькому після довгої перерви. Зрозуміло, що ми зробили все, аби запланувати їх виступ у Вінниці. Тим паче, що тут у Паши і Яночки багато прихильників і друзів. Заздрю тим, хто ще досі не знайомий з творчістю такого рівня. Це вокально та інструментально дуже цікавий дует, там є фольк, інді, електро, жіноча і чоловіка енергія. Ми пропонуємо слухачам те від чого самі божеволіємо. «Zapaska» – це дуже особливий і оригінальний дует, відомий не тільки в Україні, – говорить організаторка.

 

Гурт «Zapaska» утворили в грудні 2009 року Павло Нечитайло та Яна Шпачинська. Композиції Zapaska створюють в режимі Live-looping — за допомогою зациклювання та міксування музичних фраз. Лише двоє на сцені вони творять цікаві та насичені музичні композиції, які звучать досить просто, але водночас свіжо та експериментально. Музиканти використовують як традиційні музичні інструменти (гітару, дворядни баян «Калінка», рабаба, калімба, усна гармоніка), так і вокалізми, дарм-машини та ефекторні процесори.

 

– Композиції Zapaska легко запам’ятовуються елегантним звучанням зациклювання та міксування музичних фраз. Дует відомий в Україні, а також в багатьох європейських країнах, зокрема, мав виступи у Фінляндії, Польщі, Німеччині, Чехії, Угорщині та Нідерландах, – додають організатори в анонсі.

Придбати квиток на концерт можна ТУТ. Ціна 100 гривень, а також за телефонами:  (098) 644 36 90, (093) 199 24 24

В день концерту – 150

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору